Vaterpolo klub Jadran

• Jug CO osvojio kup

Jug CO je uzeo kup, a Jadran simpatije publike. Tako to obično bude kada je razlika u kvaliteti toliko očita. Ostaje činjenica da smo bar prvu četvrtinu bili bolji. VK Jug CO- VK Jadran 11:4

• Marseille u polufinalu

Jadran je završio svoj put u Europi za ovu godinu. Marseille je bio bolji, a Jadran je svoju šansu ipak prokockao u Splitu. CN Marseille -VK Jadran 7:5

• Ispuhali se na Primorju

Jadran je došao do visoke pobjede protiv Primorja EB i napokon prekinuo niz neugodnih poraza. Na poluvremenu 7:1 dovoljno pokazuje nadmoč splitskog sastava u ovome susretu. Visković je postigao četiri gola. VK Jadran-VK Primorje EB 14:5

• Mladost se narugala sa Jadranom

Jadran nije dorastao ekipi Mladosti i iluzije kako su vjerojatni finalisti odnosno druga ekipa u Hrvatskoj su nakon ovoga poraza došle kraju. Jadran ne igra dobro, lopta ide sporo, sporo pliva, a akcije su predvidive. HAVK Mladost-VK Jadran 16:9

• Od ponora do kakve takve nade

Jadran je i unatoč očajnom prvom poluvremenu došao do minimalnog poraza. Dakle nada u prolaz još postoji jer do uzvrata se možda vrati i ozlijeđeni Krapić što bi bitno promijenilo odnose snaga u bazenu. VK Jadran-CN Marseille 10:11

• Òčajna uvertira za srijedu

Vračanje dugova ili očajna uvertira za srijedu i četvrtfinale LEN Euro cupa. Primorac nosi puni plijen iz Splita, a naš Jadran je u problemima. VK Jadran-VK Primorac 7:8

• Kontra pet na šest ubila Jadrana

Kontra pet na šest je u ovoj utakmici ubila Jadrana koji se nekako uspijevao održati iznad površine vode do zadnje minute treče četvrtine. Nakon toga je nestalo snage, a novljanski stroj je utakmicu okrenuo u svoju korist. Jadran-Jadran Carine 8:10

• Jugova obrana nepremostiva za Jadrana

Iako je trener Asić najavljivao jaki otpor favorizirnim dubrovčanima nije ga bilo. Možda u jednom dijelu 3/4, a to je premalo. Jug igra jaku obranu, a ako išta prođe tu je Bijač. Kontre i realizaciju su doveli do savršenstva. Jug CO- Jadran 13:5

• Jadran izvukao Marseille

Danas su u Italiji izvučeni parovi četvrtfinala LEN Eurocupa. Naš Jadran je izvukao francuski Marseille. Utakmice su na rasporedu 8.11. na Poljudu, dok je uzvrat mjesec dana kasnije 9.12. u Francuskoj.

• Neviđeni rasplet i prolaz Jadrana u četvrtfinale

Ovakva završnica se ne viđa često u vaterpolu. Jadran je u ovoj utakmici hvatao gol razliku +8 uz uvjet da da više golova od Matara. I u zadnjoj sekundi Visković je pogodio za četvrtfinale Euro cupa. VK Primorac-VK Jadran 9:17