Vaterpolo klub Jadran

• Jadranu peto mjesto i Europa

Jadran je osvojio peto mjesto prvenstveno iz razloga što je u prvoj utakmici slavio sa tri gola razlike. Ova utakmica je pripala POŠK-u, a na kraju je Aljoša Kunac sa dva gola dao ovoj utakmici dramatiku. VK Jadran-OVK POŠK 11:13

• Mornar BS širom otvorio vrata polufinala

Mornar BS je zasluženo slavio i u trečem ovosezonskom susretu sa Jadranom. Nakon dvije pobjede od dva gola razlike u RWP ligi došla je i ova malo slađa u Hrvatskom prvenstvu. VK Jadran-VK Mornar BS 12:15

• Turistička porcija u Dubrovniku

Jadran je odradio svoju turističku porciju u Dubrovniku čime je završio natjecanje u RWP ligi za ovu sezonu. Naravno pobjedio je Jug. Sada slijedi Hrvatsko prvenstvo i 1/4 finale protiv Mornar BS.Jug-Jadran 18:8

• Jadran demolirao Budvu

U utakmici bez rezultatskog imperativa Jadran je razvalio Budvu. Žestoko su krenuli Jardanaši u ovaj susret pa je već nakon prve četvrtine bilo 4:0. Budva jednostavno nije imala odgovora na agresivnu igru naših momaka. VK Jadran-VK Budva 17:8

• Jadran i dogodine u prvoligaškom društvu

Jadran se izvukao i izborio opstanak u A1 RWP ligi. Pobjeda visoka i zaslužena. Bilo je malo grča do pola druge četvrtine, faliven peterac Marinića-Kragića, a onda se otvorilo golovima Viskovića i Antonijevića. VK Jadran-VK Vojvodina 11:6

• Srijeda u 19,30 Jadranovo biti ili ne biti

U srijedu u 19,30 Jadran igra utakmicu sezone. Utakmicu u kojoj mu pobjeda najvjerojatnije nosi opstanak u prvoj ligi. Dolazi Vojvodina koja je zadnja na tablici, samo bod iza Jadrana. Bit će to utakmica na život i smrt reklo bi se.

• Mornar ima ono nešto

U gradskom derbiju pred punim tribinama Mornar BS je slavio protiv Jadrana. Rezime ove utakmice je da Mornar BS ima ono nešto, a Jadran još uvik nema. VK Jadran-VK Mornar BS 7:9

• Partizanova furiozna treča četvrtina

Jadran je poražen u Beogradu. Nakon vodstva od 2:4 u prvom poluvremenu uslijedio je rijetko viđen potop u trečoj četvrtini kada Partizan buši Strujića i pravi seriju od 5:0 čime je ovaj susret i odlučen. VK Partizan RF - VK Jadran 9:7

• Jadran naplatio sve poraze

Pala je Mladost u ludoj splitskoj noći. I to sasvim zasluženo. Lončići opet zvone na sva zvona i nadajmo se da neće stati. Jerko Mrinić-Kragić je pogodio za zlata vrijednu pobjedu. VK Jadran-HAVK Mladost 10:9

• Bodovi ostali u Jadran (HN)

Kao šta smo i najavljivali bodove u Igalu osvajaju samo domačini i Jug. Naš Jadran nije pokazao ništa šta bi moglo iznenaditi jačeg suparnika. VK Jadran Carine(HN)-Jadran 9:6