VK Jadran

Vaterpolo klub Jadran

• Treće mjesto za Jadrana

Jadran već treću sezonu završava prvenstvo na trećem mjestu izad nedodirljivih Juga i Mladosti. Ulaznica je to za kvalifikacije LEN CL, ali bez značajnog rezultatskog pomaka. VK Jadran-VK Solaris 16:9

• Solaris izjednačio seriju

Jadran je izgubio utakmicu, ali mu je ostala prednost domaćeg terena u trećoj utakmici da izbori 3.mjesto u PH. VK Solaris-VK Jadran 12:11

• Šest golova Šetke

Jadran je furioznom prvom četrvrtinom najavio pobjedu u prvoj utakmici za treče mjesto protiv Solarisa. Najefikasniji je bio Anđelo Šetka sa čak 6 postignutih golova. VK Jadran-VK Solaris 13:9

• Jadran ni blizu finala

Jug AO je finalista RVP lige. Tamo ih čeka Mladost koja je pobjedila Jadran (HN). Naš Jadran večeras nije imao nikakve šanse pored raspoloženih domačina koji su na poluvremenu imali +5. VK Jug AO-VK Jadran 19:11

• Mladost u finalu

Mladost je opet za jedan gol bila bolja od našeg Jadrana. Jadran će u borbu za treće mjesto sa Solarisom, dok će Mladost i Jug odlučivati o prvaku Hrvatske. VK Jadran-HAVK Mladost10:11

• Minimalan poraz u Zagrebu

Jadran iz Zagreba donosi minimalan poraz što daje nadu u prolaz. Mladost je vodila 4:0, na poluvremenu imala 8:3 da bi Jadran sve nadoknadio u posljednjoj četvrtini. HARK Mladost-VK Jadran 13:12

• Jadran u polufinalu

Jadran je potvrdio svoju pobjedu iz Rijeke i izborio polufinale sa zagrebačkom Mladosti. VK Jadran-VK Primorje 14:10

• Jadran osigurao polufinale

Jadran se iz Rijeke vraća sa dovoljnom zalihom golova tako da bi uzvrat trebao biti puka formalnost. Jadran je polufinalista to već sada možemo reći. VK Primorje-VK Jadran 9:13

• Preporođeni Jadran

Preporođeni Jadran igra sjajno. Velika pobjeda i sedmi bod u LP. Szolnoki je bodove uknjižio samo u mislima, a nakon ovoga im slijedi velika borba za F8. VK Jadran- Szolnoki Dozsa 13:9

• Jadran još jednom bolji od Juga

Jadran već drugi puta ove sezone pobjeđuje Juga. Istina obje pobjede su u natjecateljskom smislu nebitne, ali dobro je znati da ih možemo pobjeđivati. Prvo poluvrijeme u egalu i bolji Jadran u drugom. VK Jadran- VK Jug AO 9:7