VK Jadran

Vaterpolo klub Jadran

• Jadran treći u RWP

Nije to nekakva velika utjeha, ali smo dobili Mladost u Zagrebu i osvojili 3. mjesto u RWP ligi. U današnjoj utakmici igrači Jadrana su očito bili raspoloženiji nakon poraza u jučerašnjem polufinalu od igrača Mladosti. HAVK Mladost-VK Jadran 8:11

• Jugu još jedno finale

Jug AO je dobio Jadrana i izborio još jedno RWP finale gdje ih čeka Radnički. Jug se odlijepio na +3 golom Fatovića u zadnjoj sekundi 2. četvrtine i unatoć iznimnoj borbi naših momaka mirno utakmicu priveo kraju. VK Jug AO - VK Jadran 12:10

• Jadran šokirao Juga u Gružu

Jadran je šokirao Juga u Dubrovniku. Bila je to odlična predstava u kojoj se u zadnju četvrtinu ušlo sa remijem. Do tada nas je kroz utakmicu nosio Marinić-Kragić, a do kraja junak utakmice Zović. VK Jug CO-VK Jaran 13:15

• Jadran lako sa Primorjem

Iako se pobjednik znao unaprijed gosti iz Rijeke su pružili kakav takav otpor u prvom poluvremenu. Treča četvrtina je prelomila susret kada su Marinić-Kragić i Šetka postigli po dva gola, a Stojanac jedan. VK Jadran-VK Primorje EB 13:7

• Jug AO preko Jadrana u finale

Jadran je izgubio polufinale kupa od Juga AO. Jadran je dao svoj maksimum, ali to nije bilo dovoljno za iskorak u ovoj sezoni. Danas smo stvorili male probleme favoritima na početku utakmice. VK Jug AO-VK Jadran 11:9

• Jadran potvrdio FF

Jadran je očekivano potvrdio prolaz na zagrebački FF pobjedom protiv Primorja. Tamo ih u polufinalu čeka Jug AO prvi favorit natjecanja. VK Jadran-VK Primorje EB 13:10

• Jadran pokleknuo protiv Mladosti

Jadran je poražen u četvrtoj utakmici kvalifikacija. Mladost se još jednom pokazala kao jaći suparnik ove sezone. HAVK Mladost-VK Jadran 17:10

• Pao je Partizan

Jadranaši i dalje uspješno brode kroz kvalifikacije. U jutarnjoj utakmici je pao Partizan, pa će večerašnja utakmica sa Mladosti odlučiti pobjednika kvalifikacija. VK Jadran-HAVK Mladost 12:6

• Pao je i prvak Srbije

Jadran je pobjedio prvaka Srbije u drugoj utakmici kvalifikacija. Sutrašnji susret protiv Partizana će tako biti odlučujući za prolazak u FF regionalne lige. VK Jadran-VK Šabac 12:7

• Marinić Kragić presudio Zvezdi

Jere Marinić-Kragić je presudio Zvezdi u zadnjoj seriji peteraca. Jadran je došao do vrijedne pobjede u prvoj utakmici kvalifikacija u Beogradu nakon neviđene drame. VK Jadran-VK Crvena Zvezda 13:13(18:16)