ŽARK Split

Ženski rukometni klub Split

• I dalje bez bodova

Akademke i dalje nemaju niti jednog osvojenog boda u prvenstvu. To već postaje zabrinjavajuće jer su odigrale 7 kola. Rudar-Split 34:28

• Koka slavila na Gripama

Ova utakmica je u zadnjih 10 minuta otišla na stranu gošća iz Varaždina. Do tada se igralo uglavnom gol za gol uz jedno odvajanje Splita od +4 na početku drugog dijela. Split-Koka 25:26

• Split pao u zadnjih deset minuta

Rukometašice Splita su pružile jak otpor neugodnom domačinu. Držale se do zadnjih 10 minuta utakmice u egalu, ali kratka klupa je na žalost došla na naplatu. Sesvete-Split 34:28

• Krezo rastužila ŽARK

Krezo je u Sesvetama rastužila ŽARK-ice. Imale su naše djevojke gol prednosti na 96 sekunda do kraja utakmice, ali je Krezo sa vanjske pozicije dva puta za redom bila neumoljiva. Sesvete-Split 28:27

• Težak poraz akademki

ŽARK je teško nastradao u Bjelovaru. U neravnopravnom dvoboju domaće su bile puno bolje i zasluženo slavile sa ovolikom razlikom. Bjelovar-ŽARK Split 38:28

• Lagana šetnja

Akademke su se na Gripama poigravale sa fenjerašicama. Visoka i očekivana pobjeda.
    Split - Trogir 39:23

• ŽARK pobjedom preskočio Osijeka

Rukometašice Splita su u utakmici punoj preokreta naposljetku savladale gošće iz Osijeka. Osijek je vodio većim dijelom ovoga susreta ali su se naše cure uporno vraćale u utakmicu. Nova tri boda za skok prema sredini tablice. Split-Osijek 28:27

• Split 2010 drži primat u gradu

Split 2010 i dalje drži primat u gradu pod Marjanom. Akademke su ih danas namučile, ali kvaliteta i iskustvo su se pokazalo presudnim za pobjedu gostujučeg sastava. ŽARK Split-Split 2010 25:29

• Od minus pet do plus jedan

Rukometašice Splita su šokirale Pločanke. Od minusa pet na poluvremenu do plusa od jedan i pobjede na samo 8 sekunda prije kraja susreta. Gol za veliko slavlje je postigla Anđela Mihaljević. Dalmatinka-Split 29:30

• ŽARK Split do treće pobjede u nizu

ŽARK je došao do treće pobjede u nizu u utakmici u kojoj su bile u zaostatku na samome početku, ali su do kraja uz puno truda i muke bile bolje i pobijedile. Prvo ime susreta je Matea Mažurin sa 9 postignutih pogodaka. ŽARK Split-Sesvete 28:24