Vaterpolo klub Jadran

• Primorje više nije lider

Primorje više nije lider prvenstva. Jadran ih je detronizirao na Kantridi. Osim početne neizvjesnosti sve je bilo na našoj strani. Špinu je otvorio Luka Bukić, a zatvorio Pejković za visoku pobjedu. Primorje EB-Jadran 10:15

• Jadranu bod iz Dubrovnika

Jadran je išćupao bod u Gružu, čime je započela trilogija naša dva najbolja vaterpolo kluba. Igralo se uglavnom gol za gol, a gol za remi i svoj peti u ovoj utakmici je postigao Jere Marinić-Kragić. Jug AO-Jadran 10:10

• Jadran pobjedom u elitu

Jadran je pobjedom u Rumunjskoj uplovio u elitno europsko klupsko natjecanje. Pobjeda nije bila imperativ nakon prve utakmice u Splitu i zalihe koju smo imali, ali ovako je puno slađe. Liga prvaka i ove sezone stanuje u Splitu. Oradea-Jadran 11:12

• Jadran napravio velili korak prema LP

Jadran je u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za Ligu prvaka napravio ogroman korak. Usudili bi se reći nedostižan za rumunjski sastav koji će u revanšu za sedam dana tražiti čudo. Jadran-Oradea 9:3

• Jadran protiv Šabca potvrdio jedinicu

Jadran je protiv Šabca potvrdio jedinicu i sada mirno čeka izvlačenje parova za play-off. Današnja utakmica je dobivena, ali puno teže nego smo to očekivali. Na kraju je presudio gol Butića pola minute prije kraja.VK Jadran-VK Šabac 14:13

• Savona pregažena

Jadran je pregazio Savonu i uvjerljivo prošao u play-off LP. Mladi talijanski sastav nije imao nikakve šanse protiv naših momaka. Sutra ujutro protiv Šabca ćekamo potvrdu prvog mjesta. Savona-Jadran 5:13

• Jadran slomio Vasas u zadnjoj četvrtini

Jadran je slomio Vasas u zadnjoj četvrtini. Gosti iz Budimpešte su bili u vodstvu gotovo cijelu utakmicu, a onda je golom Zovića na tri minute prije kraja Jadran prešao u vodstvo koje je zapečatio Dobud. VK Jadran-Vasas 13:11

• Visoka pobjeda Jadrana

Jadran je ostvario visoku pobjedu na otvaranju LP na Poljudu. Steaua je pobijedila samo u prvoj četvrtini. Sve ostalo je pripalo Jadranu predvođenim Jerkom Marinićem-Kragićem. Steaua-Jadran 7:17

• Jug AO novi prvak Hrvatske

Jadran nije uspio seriju vratiti u Split. Jug AO je prvak sa ukupnim rehultatom 3:1 u utakmicama, a titulu je izborio u ruletu peteraca. Za Jadran su promašili Delić i Marinić Kragić. VK Jug AO -VK Jadran 10:9

• Jug potopio Jadrana na Poljudu

Jug je potopio Jadrana na Poljudu. Ovakva dominacija u jednom finalu je nešto što se rijetko viđa. Jug sada vodi 2:1 u seriji i ima meč loptu u Dubrovniku, a ta lopta je teška. Može li Jadran gore od ovoga danas. VK Jadran-VK Jug AO 7:15