VK Jadran

Vaterpolo klub Jadran

• Mladost u finalu

Jadran nije uspio pobjediti Mladost i njegov put u RWP ligi je završen. Ključnim se pokazalo isključenje Šetke sredinom druge četvrtine koje splitski sastav nije prebrodio do kraja susreta. HAVK Mladost-VK Jadran 11:7

• Jadran u polufinalu

Jadran je u dvomeču se protiv Solarisa izborio polufinale Prvenstva Hrvatske gdje ga čeka dubrovački Jug CO. Nakon šibenskih plus dva na Poljudu je Solaris deklasiran. VK Jadran-VK Solaris 18:8

• Odlična uvertira za FF RWP-a

Jadran je napokon došao do pobjede nad zagrebačkom Mladosti. Doduše u utakmici bez rezultatskog imperativa jer niti jedna niti druga ekipa nemaju šansi za nastavak natjecanja. Svejedno pobjeda ohrabruje pred FF RWP-a. HAVK Mladost-VK Jadran 11:12

• Jadran na+2 u Šibeniku

Solaris je u prvoj utakmici četvrtfinala dobro namučio Jadranaše. Na kraju je sve ispalo dobro ponajprije zahvaljujuči iskustvu naše ekipe od koje očekujemo ozbiljniji pristup u uzvratu na Poljudu. VK Solaris-VK Jadran 10:12

• Poraz kod Hannovera

Ništa od prve Jadranove pobjede u gostima. Loš ulazak u utakmicu i zaostatak od dva gola u prvoj četvrtini se na kraju pokazao nedostižnim. WASPO Hannover-VK Jadran 9:8

• Jadran do treče pobjede u LP

Jadran je odigrao odlično i ugrabio treču pobjedu u LP. Spandau 04 se držao u utakmici samo prvu četvrtinu, a sve ostale su uvjerljivo bile Jadranove. VK Jadran-WF Spandau 04 14:8

• Prvak Europe pokazao snagu

Olympiacos je na Poljudu pokazao svu svoju raskoš i snagu u ovoj jednosmjernoj utakmici. Jadranaši su prvo poluvrijeme izgubili sa 0:6, a u drugome samo djelomično popravili loš dojam. VK Jadran-VK Olympiacos 3:8

• Jadran HN slavio u derbiju

Jadran HN je još jednom slavio protiv splitskog imenjaka. Bila je to odlična utakmica u kojoj su i jedni i drugi dali sve od sebe, a pobjedio je bolji suparnik. VK Jadran- VK Jadran HN 11:13

• Još jedan poraz od Mladosti

Jadran je još jednom poražen od strane zagrebačke Mladosti. I ovoga puta je Mladost kontrolirala utakmicu, a dva Miloša se pokazala kao crne mačke splitskog sastava. HAVK Mladost-VK Jadran 14:12

• Jug promarširao Poljudom

Jug je u velikoj formi. To su pokazali i danas jer našim momcima nisu dali niti mrvu šanse. Jadran je bio konkurentan samo u prvoj četvrtini, a sve druge su pripale dubrovčanima. VK Jadran-VK Jug CO 7:12