Vaterpolo klub Jadran

• Herceg novi brži i bolji

Jadranaši upisuju svoj drugi poraz u povratničkoj sezoni u A1 ligu. Imenjaci iz Herceg novoga su bili brži i bolji u ovoj utakmici. Brže plivali, brže proigravali i na kraju zasluženo slavili. VK Jadran-VK Jadran Carine 7:8

• Premijera za zaborav

Jadran je sa puno očekivanja otišao u Rijeku na ogled sa Primorje EB. Međutim ta očekivanja su po svemu viđenome još uvijek nerealna. Primorje je kontroliralo utakmicu i u zadnjoj četvrtini dokrajčilo Jadrana. VK Primorje EB-VK Jadran 10:5

• Jadranaši izabrali novu upravu

Jadran od danas ima novu upravu kluba. Upravu koja želi za 100 godišnjicu vratiti klub u vrh europskog vaterpola. Prvi među jednakima je Pavlović, a uz njega stoje Bezmalinović, Drnasin, Ježina... Jadran po svemu sudeći ima svijetlu budućnost.

• Jadran na plus 3

Prvo poluvrijeme je bilo borbeno i rezultatski prevrtljivo. Jadran je vodia 3:1, a POŠK okrenia na 4:5 da bi na kraju POŠK posustao, izgubio korak, a Jadran rutinski priveo utakmicu kraju i stvorio dobru zalihu za uzvrat. VK Jadran-OVK POŠK 10:7

• Jadran demolirao Solarisa

Jadran je upisao visoku pobjedu kontra Solarisa, drugu najvišu ove sezone. Solaris nije imao nikakve šanse, a posebno je dojmljiva bila zadnja četvrtina koju je Jadran dobija 6:1 iako je pitanje pobjednika već bilo rješeno. VK Jadran-VK Solaris 18:6

• Još samo jedna stepenica do Europe

Već u prvome dvoboju u Šibeniku jadranaši su riješili sve dvojbe oko prolaza dalje. U Splitu samo trebaju potvrditi prolaz i čekati protivnika za ključ sezone, a to je svakako Eurocup. VK Solaris - VK Jadran 7:13

• Jadran potučen na Savi

Jadranaši nisu uspijeli nadoknaditi gol manjka iz prve utakmice. Mladost je bila bolja u drugom dijelu utakmice kada su i definitivno stavili točku na i ovoga susreta. Jadran sada mora složiti ekipu za sljedeću sezonu. HAVK Mladost-VK Jadran 10:6

• Prvo poluvrijeme pripalo žabcima

Prvo poluvrijeme nekadašnjih europskih giganta pripalo je Mladosti koja je bila bolja u svim segmentima igre. Jadran je u napadu bio loš. Milardović i Vukić odsječeni. Da Strujić na golu nije ima svoj dan bilo bi i gore. VK Jadran - HAVK Mladost 6:7

• Jadran završio A2 ligu pobjedom

Jadranaši su odigrali svoju zadnju utakmicu A2 lige i to pošteno iako su neki mislili da tako neće biti. U utakmici koja im ništa nije značila ostavili su Solarisa bez ikakve nade. VK Jadran -VK Solaris 11:6

• Medveščak pregažen, čeka se Solaris

Jadranaši su goropadnom igrom pregazili simpatične medvjede. Sada se čeka zadnje kolo kada će Jadran u derbiju lige tražiti pozitivan rezultat za povratak u elitno društvo. VK Jadran - VK Medveščak 16:7