Vaterpolo klub Jadran

• Jadran slavio u Gruziji

Jadran je očekivano slavio u Gruziji i produljio nadu za prolaz u F8 Lige prvaka. Ne ovisimo sami o sebi, ali pobjeđivati se treba. Po tri gola u ovom susretu su postigli Burić i Marinić-Kragić. Dinamo Tbilisi-Jadran 7:12

• Jug AO uzeo RWP ligu

Jug AO je osvojio RWP ligu u Beogradu nakon još jedne lude utakmice i drame peteraca. Jadran je još jednom zastao pred vratima raja. Odlična utakmica puna preokreta u kojoj je Jadran odbijao izgubiti sve do peteraca. Jadran-Jug AO 12:14

• Jadran u finalu RWP-a

Jadranaši su u drami peteraca izborili finale RWP lige. U regularnom dijelu je bilo 12:12. Ukropina je taj koji nas je poslao na raspucavanje, ali na golu Jadrana je jednu loptu skinuo Anić za veliko finale. Jadran -Radnički 17:15

• Jadranov san o F8 je završen

Jadranov san o F8 Lige prvaka je završen za ovu sezonu. Trebalo nam je 2 gola razlike, a mi smo odigrali remi sa izravnim konkurentima za daljnji plasman. Postoje još neke minimalne nade ako grčki sastav kiksa. Jadran-Vouliagmeni 10:10

• Jadran lako sa Solarisom

Jadran je lakoćom odradio Solarisa, te uporno čuva teško stećenu jedinicu. Jadran-Solaris 12:8

• Jadran iz Kragujevca sa tri boda

Jadran se iz Kragujevca vraća sa tri boda koja ih drže u igri za prolazak na F8 lige prvaka. Jadran je u prvom poluvremenu imao +5 da bi Radnički u drugome došao na -2 i prijetivši preokretom. Radnički-Jadran 11:13

• CNAB još jednom bolji

CNAB je još jednom pokazao da je bolji od Jadrana i ozbiljno istaknuo kandidaturu za titulom prvaka Europe ove sezone. Što se naših momaka tiće mi i dalje sanjamo F8. Zodiac CNAB- Jadran 8:6

• Jadran na Savi potvrdio jedinicu

Jadran je na Savi potvrdio jedinicu prije doigravanja. Mladost je bila bolja u prvom dijelu utakmice dok ih je blok služio, a onda su stvari sijele na svoje mjesto i Jadran je mirno utakmicu priveo kraju. Mladost-Jadran 9:12

• CNAB rješio Jadrana u prvom poluvremenu

CNAB je na Poljudu deklasirao Jadrana. U prvom poluvremenu je sve bilo riješeno kada su gosti imali 0:6. Njihov gol je bio zaključan pune 22 minute i upravo je ta činjenica demoralizirala naše momke. Jadran-CNAB 5:9

• Jadran uzeo jedinicu Jugu

Jadran je furioznom igrom u drugome poluvremenu uzeo jedinicu u prvenstvu. Jug je dva puta imao dva gola prednosti, ali su uporni jadranaši stizali i na kraju prestigli. Prva je to pobjeda nad dubrovčanima nakon 4 poraza u nizu. Jadran-Jug AO 11:9