Vaterpolo klub Jadran

• Jadran potvrdio FF RWP

Jadran je danas i službeno potvrdio prolaz u FF RWP lige. Imenjak iz Herceg Novog nije imao nikakih izgleda protiv raspoloženog splitskog sastava. VK Jadran (HN)-VK Jadran 6:11

• Olympiacos promarširao Poljudom

Olympiacos je autoritativno promarširao Poljudom ne ostavivši ni grama nade našem Jadranu. Trplali su momci iz Pireja sa svih pozicija, a naši momci su jednostavno morali priznati da je bolja ekipa pobjedila. VK Jadran-Olympiacos 12:16

• Jadranu pripao prvi derbi

U jedinom derbiju hrvatskog prvenstva Jadran je pobjedio Juga. Do poluvremena neriješeno na pogon Harkova, a nakon isključenja Dobuda stvari je u svoje ruke uzeo Jerko Marinić-Kragić. VK Jadran-VK Jug AO 13:11

• Veličanstveni Jadran

Jadran je u odličnoj utakmici u potpunosti nadigrao mađarskog prvaka. Vodili su Jadranaši cijelu utakmicu i ovoga puta nisu ispustili pobjedu. Na golu je briljirao Anić i pobjeda je bila zagarantirana. VK Jadran-FTC Telekom Budapest 9:7

• Katastrofalna treća četvrtina

Jadran je prvo poluvrijeme odigrao maestralno. Igra dostojna F8. A onda je u trećoj četvrtini sve stalo. Jadran je pometen sa 6:1, a u zadnjoj smo se pokušavali vratiti ali suci nam nisu bili naklonjeni. VK Jadran-AN Brescia 14:15

• Kobna zadnja četvrtina

Jadran je u ludoj utakmici ostao bez bar jednog zasluženog boda. Imali su naši momci gol prednosti na 5,26 minuta do kraja, a onda u 82 sekunde primili 3 gola i kapitulirali. Zadnji udarac za remi skinuo je Tešanović. AN Brescia-VK Jadran 6:5

• I kad niko ne igra Jadran pobjeđuje

I kad niko ne igra zbog Covida Jadran igra i pobjeđuje. I to poprilično uvjerljivo s obzirom na brojne izostanke. VK Medveščak-VK Jadran 5:18

• Turistički izlet u Budimpeštu

Jadranaši su odradili turistički posjet u Budimpešti. Nakon osvojenog kupa, ispražnjeni bez velikih ambicija upisali su još jedan poraz u Ligi prvaka. Domačin je dominirao i na kraju zasluženo slavio. Ferencvaroš-VK Jadran 14:8

• Kup je Jadranov

Jadran je nakon punih 28 godina osvojio trofej. U finalu su bili bolji od Jug AO. Pobjeda je bila sjajna. Baš sve je išlo na Jadranov mlin. Furiozni početak utakmice i vodstvo od 4:0 je bilo nedostižno za dubrovčane. VK Jadran-VK Jug AO 14:11

• Jadran preko sunčanih do finala kupa

Jadran je pobjedio sunčane iz Šibenika i izborio finale kupa. Utakmica je rješena brzo, prebrzo za jedno polufinale. Sve je bilo gotovo već nakon prvog poluvremena. VK Jadran-VK Solaris 12:6