Vaterpolo klub Jadran

• Jadran (HN) bolji od Jadrana

Jadran je opet pobijedio Jadrana. Ovoga puta je naš Jadran pružio bolji otpor,ali to ništa ne mijenja na stvari. Gubili smo četiri razlike, dvije minute prije kraja vratili se u egal i izgubili. VK Jadran Carine - VK Jadran 12:10

• Solidan otpor

Solidan otpor favoriziranom domaćinu i ništa više od toga. Domaćin je ipak bio prejak za naše momke koji će priliku za bodove vrebati na nekoj drugoj utakmici. Zodiac CNAB - VK Jadran 16:12

• Smodlaka startao sa pobjedom

Smodlaka je svoj povratak na klupu Jadrana začinio pobjedom u Beogradu. Jadran je praktički sve rješio u prvih 8 minuta kada je poveo 1:5, a do kraja je to samo bilo odrađivanje posla. VK Crvena Zvezda-VK Jadran 9:13

• Asić odlazi neobavljena posla

Asić se oprostio od klupe Jadrana neobavljena posla. Do kraja sezone trebao bi ga zamijeniti Mile Smodlaka kojemu je to drugi angažman na klupi našeg najboljeg vaterpolskog kluba.

• Barcenoleta prohujala Poljudom

Barcenoelta je prohujala Poljudom. Jadran je u ovoj utakmici bio nedorastao protivnik. Gosti su odradili unaprijed upisanu pobjedu, a ovim porazom Jadran ostaje na sedmom mjestu svoje grupe. VK jadran Zodiac CNAB 5:13

• F8 sve dalje

F8 je sve dalje i dalje za našeg Jadrana. Novljanski Jadran je večeras uvjerljivo pobijedio pokazavši nam kako se igra moderni i ubojiti vaterpolo. VK Jadran-VK Jadran Carine 6:12

• Jug u finalu na Mladost

Jadran nije po drugi puta uspio iznenaditi Juga. Dubrovački sastav je ovoga puta bio spreman i silno motiviran da pokaže da je bolji u čemu su itekako uspjeli. Jug AO -Jadran 17-8

• Noć vratara i pobjeda Szolnokia

Strašna utakmica je odigrana u Mađarskoj. Na malo golova sa čudesnim obranama vratara obje ekipe Nagya i Anića koji su bili na 75%. Butić je postigao sve naše golove, a imali smo napad za remi koji smo baš zaslužili. Szolnoki Dozsa-Jadran 5:4

• Splitska južina otpuhala Juga

Jadran je pobjedio Juga i ostvario prvu pobjedu u LP. Jadranaši su odigrali odlično obranu, a na nju se nadovezao i Anić sa super važnim o branama. Pobjednički gol je postigao Visković. Jadran-Jug AO 12:11

• Poraz u dalekoj Rusiji

Sintez je u trečoj četvrtini slomio Jadrana i uzeo pobjedu. Jadranova obrana i dalje ne ulijeva povjerenje, a danas niti u napadu nismo imali svoj dan. Naročito je upečatljivo Šetkinih 0/8. Sintez Kazan-Jadran 16:11