Vaterpolo klub Jadran

• Zadnja četvrtina uljepšala poraz

Jadran je pao u Pirejima što je bilo i očekivano. Olympiacos je kontrolirao utakmicu sve do zadnje četvrtine koju smo dobili 3:0. Na 98 sekunda prije kraja Dužević je promašio zicer. VK Olympiacos-VK Jadran 12:10

• Jadranu druga pobjeda u LP

Jadran je odličnom predstavom došao do druge pobjede u LP. Nakon remija u RWP izvučene su neke pouke i večeras pobjeda nije dolazila u pitanje. Odlična obrana i čudesni Marinić-Kragić sa 5 postignutih golova. VK Jadran-VK Radnički 9:8

• Jadran uspješno završio turnir u ST

Jadranaši su sukladno očekivanjima završili prvi ovosezonski turnir RWP lige u Splitu. Četiri pobjede i remi uz 13 osvojenih bodova je rezime. Nakon ovoga slijede još dva turnira, a Jadran je trenutno treći. VK Jadran-VK Primorac 15:8

• Jadran uvjerljiv protiv Zvezde

Jadran je odigrao solidno protiv borbene Crvene Zvezde i na kraju uknjižio još tri boda na ovome turniru što sveukupno čini okruglih 10. Izostanak trenera Smodlake se nije osjetio iako je bilo bojazni prije utakmice. VK Jadran-VK Crvena zvezda 12:9

• Jadranu pobjeda i remi

Jadranaši su prvoga dana RWP turnira uzeli četiri boda. Prvo su savladali Solarisa 16:7, da bi u posljednjoj utakmici dana u derbiju sa Radničkim odigrali 14:14.

• NB napunio Jadranovu mrežu

Novi Beograd je napunio Jadranovu mrežu do vrha. Znali smo da su jaki, ali nekako smo se nadali da možemo više. Pogotovo u obrani gdje je puštalo na sve strane. Kad primiš ovoliko poraz je jedina istina. VK Jadran-VK Novi Beograd 12:17

• Pao Dinamo na Poljudu

Jadran je ostvario prvu pobjedu u grupnoj fazi Lige prvaka. Dinamo je većim dijelom utakmice bio u inferiornom položaju, sve do posljednje četvrtine kada se opasno približio. Za više od toga nije bilo vremena. VK Jadran-VK Dinamo Tbilisi 15:13

• Solaris rutinski rješen

Jadran je očekivano uzeo pobjedu na Crnici i sada je sasvim jasno da će se prvak tražiti u sudarima sa Dubrovčanima. VK Solaris-VK Jadran 8:12

• Barcenoleta duplo bolja

Barcenoleta je u ovom susretu bila duplo bolja od našeg Jadrana. Domačini su posao zgotovili u drugoj četvrtini kada su otišli na komodnih +5 i do kraja nisu dozvolili našem sastavu povratak u ovu utakmicu. CNAB Zodiac-VK Jadran 11:6

• Jadran je u Zagrebu potvrdio LP

Jadran je u Zagrebu potvrdio prolaz u grupnu fazu Lige prvaka. Očekivano bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj Mladost nije pružila dostojan otpor. HAVK Mladost-VK Jadran 3:7