VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Mornar pružio dobar otpor

Mornar je pružio dobar otpor favoriziranom protivniku. Nakon lošeg ulaza u utakmicu Mornari su se trgnuli pa su na kraju ostali na solidnih -4.
    Jug AO-Mornar 13:9

• Mornar izgubio od Mladosti

Mornar je poražen od Mladosti u utakmici u kojoj je zagrebački sastav olako došao do pobjede. U redovima Mornara je jedina svijetla točka bio Stojanac koji je postigao 5 golova. Mornar-Mladost 9:14

• Mladost na korak do polufinala

Zagrepčani su odlučno ušli u ovaj susret, te su već do sredine prve četvrtine vodili 0:3.Mornar je uspio samo u dva navrata stići na gol zaostatka, ali to je bilo sve od naše ekipe . Mornar-Mladost 9:14

• Mornar slomio otpor POŠK-a

Mornar je u gradskom derbiju slomio otpor uporne družine sa Zente. POŠK je u prvome dijelu imao dva gola prednosti, ali je Mornar sve to nadoknadio u drugom dijelu. Mornar-POŠK 12:9

• Mornar prosuo pobjedu

Mornar je prosuo pobjedu u zadnjoj četvrtini utakmice u j
    kojoj je Solaris nadoknadio minus od četiri gola zaostatka. Teško za povjerovati, ali dogodilo se. Svakome po bod. VK Mornar-VK Solaris 11:11

• Važno je sudjelovati

Mornar je poražen u zadnjoj utakmici splitskoga turnira RWP lige od Crvene zvezde. Osvojen je samo 1 bod što možda i nije zadovoljavajuće, ali s obzirom da se radi o mladoj ekipi važno je da igraju. VK Mornar-VK Crvena zvezda 8:12

• Poraz od Solarisa i remi sa Primorcem

Mornar je uzeo samo bod u prvome danu RWP turnira koji se odigrava na Poljudu. U prvoj utakmici dana protiv Primorca 14:14, a u drugoj protiv Solarisa 8:9.

• Medveščak pobjedio Mornara

Medveščak je pobjedio Mornara nakon izvođenja peteraca čime je Mornar ostvario najlošiji rezultat u posljednjih 10-ak godina. VK Mornar-VK Medveščak 16:16

• Jadranu prva pobjeda u seriji

Jadranaši su uzeli prvu pobjedu u četvrtfinalnoj seriji PH. Nikakve neizvjesnosti u ovom susretu nije bilo, a sve je zgotovljeno u trečoj četvrtini. VK Mornar-VK Jadran 7:16

• Zadnja četvrtina iz noćnih mora

Mornar je propustio uzeti pobjedu protiv Primorja. Sve je bilo dobro za našu ekipu do zadnje četvrtine Vodstvo od +2 se na kraju pretvorilo u neshvatljivi poraz od -3. VK Mornar-VK Primorje EB 9:12