Vaterpolo klub Jadran

• Sedam golova u trećoj četvrtini i pobjeda

Jadranaši su upisali još jednu očekivanu pobjedu u Prvenstvu Hrvatske. Opet je treća četvrtina bila prekretnica u utakmici. Krenulo je golom Milardovića i završilo golom Milardovića za 7 golova u mreži Riječana. VK Primorje-VK Jadran 5:12,

• Sunčani ugašeni u drugoj četvrtini

Jadranaši su upisali uvjerljivu pobjedu protiv Solarisa. Sunčani su nakon dobrog starta i vodstva od 0:2 praktički i ugašeni do kraja druge četvrtine koju je Jadran dao 5 golova. VK Jadran - VK Solaris 13:8

• Jadranu gradski derbi i puno upitnika

Gradski derbi Bure i Jadrana je očekivano pripao Jadranu. Sve se dakle odvijalo po očekivanjima osim što su se Jadranašice nadale da je manja razlika između njih i Mladosti. VK Jadran-VK Bura 10:4

• Pobjeda za kraj sicilijske avanture

Jadran je u zadnjoj utakmici na turniru svladao francuski sastav poprilično uvjerljivo. Prvo poluvrijeme je bilo maestralno za plus 5 našeg sastava, a do kraja se samo odrađivao dobar posao. VK Jadran - Pays D'AIX Natation 11:5

• Žabice prošle i Jadrana

Vaterpolistice Jadrana su poražene od Mladosti u finalu prije finala. Žabice su bile puno bolji sastav i Jadranašice će morati pružiti puno više u finalu. VK Jadran-ŽAVK Mladost 12:17

• Jadran i Barcelona remizirali

Jadranaši su u zadnjoj utakmici u grupi remizirali sa Barcelonom. Naši momci su u zadnjoj četvrtini prosuli prednost od 4 gola razlike, a da stvari budu još gore izjednačujući gol su primili u zadnjoj sekundi utakmice. VK Barcelona-VK Jadran 8:8

• Ortigia bolja od Jadrana

Domačin turnira Ortigia je bila bolja od našeg Jadrana, a utakmicu je i definitivno prelomila sredinom zadnje četvrtine kada su golom Cristiana Mirarchia otišli na nedostižnih tri gola razlike. CC Ortigia - VK Jadran 11:7

• Jadran u matineji svladao Steauu

Jadranaši su upisali i drugu pobjedu na Siciliji. U martineji dana su bili bolji od Steaue koja je cijelu utakmicu prijetila. U zadnju četvrtinu se ušlo sa +4, a kraj i pobjedu je označio gol Rina Burića. VK Jadran-VK Steaua 14:12

• Jadran krenuo sa pobjedom

Jadran je krenuo sa pobjedom u kvalifikacijama za Ligu prvaka na Siciliji. Primorac je bio samo zagrijavanje za ono sto slijedi sutra. Milardović je sa pet postignutih golova vodio svoju ekipu do pobjede. VK Jadran - VK Primorac 16:11

• Jug CO bolji od Jadrana

Jug AO je slavio na Poljudu protiv upornog Jadrana. Jug AO je stvarao prednost, a Jadran je topio. Na kraju su slavili dubrovčani. VK Jadran-VK Jug AO 8:11