Vaterpolo klub Jadran

• Ništa od revanša-Mladost slavi

Ništa od najavljivanoga revanša Jadranaša u LP. Mladost još jednom slavi. Ovoga puta sa dva gola razlike. Dobro smo se držali i bili ravnopravni do zadnje četvrtine, a onda smo nestali. VK Jadran - HAVK Mladost 10:12

• Dva Miloša i Marcelić presudiše Jadranu

Mladost je pobijedila Jadrana na novootvorenom bazenu na Poljudu. Gosti su diktirali tempo cijelu ovu utakmicu, a dva Miloša i Marcelić su ih predvodili. VK Jadran-HAVK Mladost 6:9

• Jadran uzeo bod u Gružu

Davno je davno bilo to kada je Jadran iz Dubrovnika odnosio bodove. Toliko davno da se toga malo tko sječa. Zbog toga je ova noč veličanstvena i zbog toga je ovaj bod vrijedan zlata. VK Jug CO - VK Jadran 9:9

• Drugi poraz u LP

Domačinstvo u Dubrovniku nemamo po čemu pamtiti. Jug CO nas je nadigrao i razbio čime smo ubilježili i drugi poraz u LP. Prvu pobjedu ćemo morati potražiti negdje drugdje jer Jug CO je prejak za nas. VK Jadran-VK Jug Co 6:13

• Jadran razvalia Zvezdu

Jadran je uredno razvalio Zvezdu. Gosti iz Beograda su izgubili prije nego su prošli Biokovo. Tri utakmice i tri pobjede za odličan start sezone. VK Jadran-VK Crvena Zvezda 11:5

• Pjenilo se u Budvi

Žestoki okršaj u Budvi je pripao Jadranu. Pjenilo se u bazenu igralo gol za gol prve dvije četvrtine, a onda Primoran više nije mogao pratiti naš ritam. VK Primorac-VK Jadran 10:12

• Jadran promašio remi

Jadran je u premijernoj utakmici Lige prvaka ostao kratak za gol do remija. Nije bilo loše, ali iskusnija i odlučnija domaća ekipa je bila za nijansu bolja. VK Szolnoki - VK Jadran 10:9

• Gradski derbi pripao Jadranu

Gradski derbi je uvjerljivo pripao Jadranu koji novu sezonu RWP lige otvara pobjedom, a POŠK će prve bodove morati potražititi
    negdje drugdje. VK Jadran-OVK POŠK 14:6

• Jadran je u Ligi prvaka

Jadran je u Ligi prvaka. Obranjena je prednost iz Zadra i Split napokon nakon 1999. g. ima jedan klub u elitnom europskom natjecanju u vaterpolu. Jadran (HN)-Jadran 6:6

• Jadran sa dva gola prednosti

Jadran sa dva gola prednosti ide na uzvrat u Herceg Novi. Najefikasniji u našim redovima je bio Delić koji je postigao 4 gola. VK Jadran - VK JAdran (HN) 11:9