OK Split

Odbojkaški klub Split

• Prvi Superligaški bod

Odbojkašice Splita su osvojile svoj prvi Superligaški bod. Gubile su naše cure 0:2 u setovima i uspijele su se vratiti u utakmicu, što više malo je nedostajalo da osvoje dva boda. Split-Poreč 2:3

• Odbojkaši Splita stali u četvrtfinalu

Odbojkaši Splita su izgubili i drugu četvrtfinalnu utakmicu doigravanja. Izboren je ostanak u elitnom društvu i obveza da se sljedeće sezone napravi iskorak. MOK Split-OK Rijeka 1:3

• Uzeli prvi set pa izdušili

Splitski odbojkaši su u Rijeci izgubili prvu utakmicu četvrtfinala doigravanja. Sve je dobro krenulo jer smo dobili prvi set nakon nemoguče borbe, ali nam kriterij suđenja na žalost nije dao šanse za nešto više. MOK Rijeka-OK Split 3:1

• Odluka pala u petom setu

Odbojkaši Splita su tijesno poraženi na domačem parketu. Vodili su, gubili su, stizali i u foto finišu petog seta izgubili. Osvojen je bod, a mogla su i dva. OK Split-OK Centrometal 2:3

• Odbojkaši uzeli tri boda u Osijeku

Odbojkaši Splita su pobijedili u posljednjoj utakmici prvog dijela natjecanja u Osijeku. Na žalost ta tri boda im nisu pomogla da se plasiraju između četiri ekipe koje će odlučivati o novom prvaku Hrvatske. OK Mursa Osijek-OK Split 1:3

• Goropadni Split i preplašeni Rovinj

Rovinj je pregažen kao plitak potok u svega tri seta. Bila je to borba mačke i miša koji ovoga puta nije izvukao živu glavu. OK Split-OK Rovinj 3:0

• Odbojkaši se od 2018. oprostili pobjedom

Odbojkaši Splita su se oprostili od 2018.g. pobjedom protiv Siska i tako kompletirali set pobjeda protiv ekipa koje se nalaze iza njih na prvenstvenoj tablici. Trenutno se nalaze na petom mjestu sa 4 boda manje od Murse. OK Split-OK Sisak 3:0

• Rijeka u tri seta preko Splita

Splitski odbojkaši su izgubili u tri seta utakmicu, ali se mora konstatirati da su barbu jednom setu bili ravnopravni. HAOK Rijeka CO-OK Split 3:0

• Odbojkaši slave pobjedu

Odbojkaši Splita su u tri seta pobjedili Centrometal, te izbili na 5.mjesto prvenstvene tablice. OK Split-MOK Centrometal 3:0

• Rovinj pao u tri seta

Odbojkaši Splita su na gostovanju u Rovinju ostvarili uvjerljivu pobjedu i bar na trenutak zasjeli na 4. mjesto prvenstvene tablice. MOK Rovinj-OK Split 0:3