Vaterpolo klub Jadran

• Mladost se vratila u igru

Mladost je u drugoj polufinalnoj utakmici PH dobila Jadrana. I to sasvim zasluženo. Presudna je bila zadnja četvrtina koju su žabci dobili sa 7:2. Sveukupni dojam je da Jadran igra loše, a završnica prvenstva je blizu. Mladost-Jadran 15:11

• Isti suparnici isti rezultat

Novi Beograd je još jednom trijumfalno prošao kroz Split. Ovoga puta u Ligi prvaka gdje je Jadrana ostavio na 4 poraza i začelje tablice. Jadran-Novi Beograd 10:15

• Jadran demolirao Mladost

Jadran je doslovno demolirao Mladost u prvoj utakmici polufinala PH na Poljudu. Gosti su izdržali jednu četvrtinu, a nakon toga potop. Raritet je da 17 minuta nisu postigli gol. Jadran-Mladost 15:5

• Novi Beograd prvak RWP lige

Novi Beograd je suvereno osvojio RWP ligu koja se ove godine igrala u čudnom formatu. Granados je bio koban za naš sastav. Postigao je 7 golova za svoju ekipu. Jadran - Novi Beograd 7:15

• Zvezda razbijena

Jadran je torpedirao crveno-bele na Poljudu čime je potvrđena jedinica za doigravanje PH. O onoj drugoj jedinici, odnosno o prvaku RWP lige će odlučiti subotnji susret protiv NBG. Jadran - Crvena Zvezda 14:7

• Treći poraz Jadrana u LP

Jadran je ubilježio i treći poraz u drugom krugu LP. Francuski prvak se pokazao prejak za našu ekipu koja je poharana ozljedama. Nismo bili loši, ali gosti su u svojim redovima imali Prlainovića. Jadran-Marseille 12:14

• Jadran se prošetao Beogradom

Jadranaši su se prošetali Beogradom porazivši dvije najbolje srpske ekipe. Prvo je srušen Novi Beograd sa 14:12, a onda Crvena Zvezda sa 10:7. Slijedeći turnir je u Splitu na Poljudu od 11.4.-13.4.

• Odličan Recco i dobri Jadran

Odličan Recco i dobri Jadran je ono što smo gledali na poljudskim bazenima. Gosti su autoritativno ušli u susret i već do poluvremena napravili +4. Jadran se trudio koliko je mogao i došao do kraja sa prihvatljivim porazom. Jadran-Pro Recco 10:13

• Jadran osvojio Superkup

Jadranaši su u drugom hrvatskom izdanju superkupa slavili protiv Jug AO. Jadran je bio za nijansu bolji suparnik u utakmici u kojoj je samo prvu četvrtinu bio u zaostatku. Jadran- Jug AO 13:11

• Loše vijesti iz Beograda

Loše vijesti nam dolaze iz Beograda gdje je naš sastav upisao poraz u LP. Jadran je pao reklo bi se odma. Već u prvoj četvrtini je bilo 4 razlike za domačina koji je utakmicu mirno priveo kraju. Novi Beograd-Jadran 15:11