VK Jadran

Vaterpolo klub Jadran

• Pobjeda Mladosti - Jadran na 0:3

Jadranaši ipak nisu uspijeli iznenaditi u Zagrebu. I unatoč tome što nije bilo reprezentativnog vratara Pavića gol Mladosti nije bio ugrožen. Domači su zasluženo slavili. HAVK Mladost - VK Jadran 12:8

• Jadran izgubio u zadnjoj četvrtini

Velika drama na poljudskim bazenima je donijela slavlje ekipi Budve. Šteta jer su jadranaši bili bolja ekipa sve do zadnje četvrtine. Gosti su utakmicu zaključili sa 2 pogotka što im je bilo dovoljno za pobjedu. VK Jadran-VK Budva 8:9

• Jadran deklasiran u Rijeci

Favorizirano Primorje EB je očitalo pravu malu lekciju jadranašima. Brzi i nadasve efikasni vaterpolo sa jedne straen i rteško mučenje splitskih igrača sa druge strane. Jadran je u teškoj situaciji. VK Primorje EB - VK Jadran 16:4

• Jadran lako sa Šibenikom

I nije neka novost konstatirati da je netko sa lakoćom dobio Šibenik. Naša najlošija ekipa je i ovoga puta bila lak plijen u utakmici u kojoj je Jadran uglavnom gospodario bazenom. VK Jadran - VK Medveščak 14:5.

• Medveščak dvokorakom preko Jadrana

Jadranovim lošim igrama ne nazire se kraj. Niti ovoga puta momci sa Zvončaca nisu našli načina da pobjede Medveščak i da ovu seriju učine zanimljivijom. Jadran će igrati za 7. mjesto najvjerojatnije protiv Šibenika. VK Medveščak - VK Jadran 6:4.

• Blijedi Jadran izgubio prednost domaćeg bazena

Apsolutno je zaslužena pobjeda ekipe Medveščaka u utakmici u kojoj je Jadran odigrao vjerojatno svoje najlošije drugo poluvrijeme ove sezone. Realizacija igrača više je bila katastrofa. VK Jadran - VK Medveščak 7:9.

• Jadran poražen od Budve

Jadran je u blijedoj partiji prosua šansu da se pobjedom oprosti od još jedne teške i razočaravajuće sezone u TJVL. Budva je odigrala solidno i zasluženo pobijedila za kraj. Jadran završio na 9. mjestu, što reći. VK Jadran - VK Budva 8:14.

• Poklekli u drugom dijelu

Jadran je na poluvremenu u Kotoru imao dva pogotka prednosti. Međutim kao po nekom starom dobrom običaju sve su prosuli u nastavku utakmice. VK Primorac - VK Jadran 10:9.

• Mladost duplo bolja

U sudaru dva nekadašnja velikana pobjedu je odnia domačin. To naravno uvik boli nas navijače splitskoga Jadrana, ali stvari stoje tako da je i ovakva Mladost duplo bolja. HAVK Mladost - VK Jadran 14:6

• Jadran pobijedio fenjeraša

Vaterpolisti Jadrana su uspijeli pobijediti fenjeraša TJL mariborski Branik. U neobičnoj vaterpolskoj predstavi ipak nije bilo velikog iznenađenja i Jadran je uzeo bodove. VK Jadran - VK Branik 12:9