ŽRK Split 2010

Ženski rukometni klub Split 2010

• Lokomotiva protutnjala Splitom

Lokomotiva je protutnjala Splitom lakše od očekivanoga. Najavljivao se derbi, ali ga nismo imali prilike vidjeti. Nismo bili mi blizu gošćama iz Zagreba. Split 2010-Lokomotiva 29:40

• Demonstracija moći u Bjelovaru

Splitske rukometašice su pobjedonosno promarširale Bjelovarom i demonstrirale odličan rukomet. Domaćibdastav je izdržao 15 minuta prvog poluvremena, a onda subim kola krenula nizbrdo. Bjelovar- Split 2010 22:34

• Split 2010 slomio Rudar

Split 2010 je slomio Rudar na kraju tvrde i teške utakmice. Utakmice u kojoj su naše cure imale minimalno vodstvo sve do samoga kraja. A kraj je bio drama. Rudar je imao šut za remi. Split 2010-Rudar 26:25

• Velikom serijom prelomile susret

Rukometašice Splita 2010 su velikom serijom od 8:0 početkom drugog poluvremena prelomile susret u Varaždinu i uzele veliku i vrijednu pobjedu. Koka-Split 2010 22:28

• Lak posao u Rijeci

Rukometašice Splita 2010 su u Rijeci sasvim zasluženo uzele 2 boda i opravdale ulogu favorita. Od početka jako bez imalo popuštanja u obrani. Lovrić je bila najbolji strijelac sa 8 postignutih golova. Zamet-Split 2010 27:33

• Gripe i dalje neosvojive

Četvrta pobjeda naših cura koje su na Gripama i dalje na 100 %. Danas je pobjeda došla na krilima čudesne Ercegović. Split 2010-Sesvete Agroproteinka 28:24

• Dalmatinski derbi pripao Dalmatinki

Dalmatinka iz Ploća je slavila u dalmatinskom derbiju u kojem smo vidjeli puno dobrog rukometa. Naše cure su bile na gol zaostatka od domaćina do samog kraja. Dalmatinka-Split 2010 28:25

• Gradski derbi Splitu 2010

Gradski derbi splitskih rukometašica je pripao Splitu 2010. Bila je to od početaka do kraja jednosmjerna utakmica u kojoj domaće nisu ispuštale vodstvo. Od prvog gola Ercegović do zadnjeg Rubić. Split 2010-Split 31:24

• Posustale u zadnjih deset minuta

Rukometašice su poražene u Čakovcu. Držale su se u egalu do 50. minute utakmice, a onda više nije bilo snage. Pad su iskoristile domaće rukometašice i zasluženo slavile. Zrinski-Split 2010 28:22

• Split 2010 izborio remi

Rukometašice su izborile remi u utakmici u kojoj su opasno visile. U jednom trenutku smo bili na -5, ali smo se nekakvim mini serijama i obranama vratarke Pavković došli do boda. Split 2010-Dugo Selo 55 24:24