VK Jadran

Vaterpolo klub Jadran

• Jadran iščupao bod

Jadran je na Poljudu u zadnjim sekundama utakmice iščupao bod koji im daje kakve takve šanse da mogu na F8 Lige prvaka. Ovo je bila još jedna utakmica koju je trebalo dobiti, ali nismo. Jadran-Radnički 10:10

• Jadran izgubio ključnu utakmicu za F8

Jadran je izgubio ključne bodove za F8 Lige prvaka. Grčki sastav je cijelu utakmicu bio na korak ili dva ispred našeg sastava i sasvim zasluženo došao do zlata vrijedne pobjede. Promjena trenera nije donijela pozitivan šok. Vouliagmeni-Jadran 13:12

• Jadran slomio vrlo dobre žapce

Jadran je na kraju slomio vrlo dobre žapce koji su na samo 4 minute prije kraja utakmice imali remi. Jadran je bolje otvorio susret, a Mladost se čudesno vratila. Na kraju su presudili golovi Butića i Burića. Jadran -Mladost 10:7

• Jadran izrešetao mrežu Dinama

Jadranaši su izrešetali mrežu Dinama. Sve je bilo gotovo u 2/4.-ini koju je naš sastav dobio 8:0. Ovo je Jadranova druga pobjeda uz isti broj poraza u Ligi prvaka ove sezone. Jadran-Dinamo Tbilisi 21:7

• Jadran poražen na Poljudu

Jadran je poražen na Poljudu. Grčki sastav se pokazao kao nepremostiva prepreka u ovoj utakmici. Naši momci su se nekako držali u prvom poluvremenu, a onda je sve stalo. Jadran-Olympiacos 8:13

• Jug AO uzeo kup

Jug AO je prelako uzeo kup Hrvatske i još jednom pokazao da je trenutno najbolji klub u Hrvatskoj i to uvjerljivo. Jadran nakon ovog debakla treba ozbiljan remont jer ovako neće do ostvarenja svoga cilja. Jug AO-Jadran 10:5

• Jadran u finalu kupa

Jadranaši su lagano uplivali u finale kupa. Sunčani iz Šibenika su taman bili dobar trenig pred ono što slijedi sutra. A to je veliko finale protiv Jug AO. Jadran-Solaris 13:8

• Prvak Europe prejak za Jadrana

Prvak Europe je protutnjao Poljudskim bazenima. Nakon što su otvorili utakmicu sa 0:3 do kraja su mirno održavali prednost. Ne treba nas zavaravati to što smo u tri navrata bili na -1 jer gosti su bili puno bolji. Jadran-Pro Recco 9:13

• Prvi superkup osvojio Jug AO

Prvi povijesni vaterpolski superkup je osvojio Jug AO.
    Jadran danas nije bio pravi. Nedostajalo je u igri naših momaka puno toga. Od mudrijih odluka u napadu, do zajedništva i želje za pobjedom. Jug AO-Jadran 14:11

• Jadran eksplodirao u zadnjoj četvrtini

Jadran je eksplodirao u zadnjoj četvrtinu koju su ušli sa minus 1. Prvo ime susreta je svakako Luka Bukić koji je postigao 3 gola i odradio nekoliko bitnih blokova kada je domačin prijetio. Hannover - Jadran 8:10