Vaterpolo klub Jadran

• Partizan devastiran

Bila je ovo noć koju će Partizan što prije željeti zaboraviti. Jadran je devastirao crno-bele. Najefikasniji su bili Marinić-Kragić i Šetka sa 4 gola. VK Jadran-VK Partizan RF 18:6

• Jadran u Budvi izborio FF

Jadranaši su kolo prije kraja izborili prolaz u FF RWP lige. Budva je nastradala u prve dvije četvrtine kada smo imali +8. Sada nas u zadnjem kolu čeka ogled sa Partizanom na Poljudu čisto za prestiž. VK Budva-VK Jadran 5:14

• Sve bliže FF

Jadran je pobjedio u još jednom gradskom derbiju . Presudila je furiozna treče četvrtina koju su dobili 5:0. Pobjeda u Budvi vodi na FF. VK Jadran -OVK POŠK 11:9

• Jadran odradio posao u Rijeci

Jadaranaši su svoj posao u Rijeci obavili. Samo prvu četvrtinu se domačin držao u egalu, a onda se sve pretvorilo u pucački trenig u kojemu su prednjačili Šetka sa 4 gola i Marinić-Kragić sa 3. VK Primorje EB-VK Jadran 7:13

• Bukić odveo Mladost do pobjede

Mladost je prejaka za Jadrana. Iako nisu mogli računati na Krapića to ništa ne mijenja. Bukić je dao ukuno 4 gola, zanimljivo prvi i posljednji. I unatoć porazu šansa za FF još postoji. VK Jadran-HAVK Mladost 5:9

• Šetka spasio bod

Jadranaši su imali izvrsnu priliku da preskoče Partizana i zasjednu na 4. mjesto sa bodom prednosti. Za to im je trebala pobjeda. Vodili su 5:7 da bi uslijedila serija Primorca od 3:0 i na kraju čupanje boda u režiji Šetke. VK Primorac-VK Jadran 8:8

• Poraz u Herceg Novome

Poraz od imenjaka iz Herceg Novoga je Jadrana gurnulo na petu poziciju. Preskočio ga je Partizan. Ništa dobroga nismo vidjeli u ovome susretu, a saznanje da su Novljani ovoliko bolji je razočaravajuće. VK Jadran Carine-VK Jadran 8:14

• Dječja mašta čini svašta

Jadranaši su maštali o tome da mogu ponoviti prvo poluvrijeme iz kupa kada su Jugu zaustavili kontru pa čak i vodili. Nakon ovakvog poraza se može reći da dječja mašta čini svašta. VK Jadran-VK Jug 9:20

• Anić briljirao Jadran pobjedio

Jako bitna pobjeda Jadrana na Banjici. Veličanstveni Anić i granitna obrana i drugo poluvrijeme bez primljenog gola. Final four RWP više nije tako daleko. VK Partizan RF-VK Jadran 5:9

• Jadran pobjedom skočio na peto mjesto

Jadran je peti nakon uvjerljive pobjede kontra Budve. Odličnu partiju su pružili Power i Milardović, a prve minute je upisao bivši Mornarevac Antun Goreta koji je najavio pohod na FF. VK Jadran-VK Budva 13:7