Malo-nogometni klub Split

• Studenti bolji od Splita

Studenti su slavili protiv Splita u utakmici u kojoj su dva puta bili u vodstvu. Nakon početnog minusa uporni Split je izjednačio na 3:3, ali vise nije bilo ni sreće ni ideje za dalje. Universitas-Split 5:3

• Split u pet minuta slomio protivnika

Malonogometaši Splita su u pet minuta slomili protivnika. Sve se zbilo u drugom poluvremenu kada je Split golovima Rendića, Pavičića i Čule otišao na dva gola prednosti što je bilo nedostižno za goste. Split-Nova Gradiška 4:2

• Potop Splita

Malonogometaši Splita su potopljeni i to doslovno. Visoki poraz je ogledalo ove sezone u kojoj je Split tražio povratak u elitni razred futsala. Jezera-Split 9:1

• Gorica se nije pojavila

Utakmica Splita i Gorice se nije odigrala. Naime gosti se nisu pojavili na utakmici i to im nije prvi puta ove sezone. Ako je vjerovati pravilima trebali bi biti izbačeni iz lige.

• Split osigurao opstanak

Split je pobjedom u Marofu osigurao opstanak u drugom razredu hrvatskog futsala. Nisu još odustali, ali za uhvatiti 4. mjesto trebaju još nekoliko pobjeda za prolaz u elitu. Novi Marof - Split TRUMM 3:5

• Split razbijen na Baldekinu

Malonogometaši Splita su u nastavku sezone nastavili gdje su stali u prvome dijelu. Upisali su još jedan visoki poraz na Baldekinu u utakmici koja je protekla u dominaciji domačina. Šibenik 1983-Split 6:1

• Split nastradao u Rijeci

Split je nastradao u Rijeci kod lidera prvenstva. Jednosmjerna utakmica je završila i prije nego je počela jer su domačini zabijali kao na traci. Rijeka-Split 8:1

• Split i treću nizu bez pobjede

Malonogometaši Splita i treću utakmicu u nizu ne znaju za pobjedu.Teško je bilo očekivati više od poraza kada u zapisniku imaš samo 6 igraća. Split je u krizi, a san o povratku u elitu sve dalje. Nova Gradiška-Split 7:2

• Raspad Splita na Gripama

Split je doživio pravi raspad na Gripama. Jezera su suvereno vladala parketom i upisala visoku i sasvim zasluženu pobjedu. Split-Jezera 2:9

• Visoka pobjeda Splita

Visoka pobjeda Splita u utakmici sa dva lica. Prvo poluvrijeme tvrdo, teško sa puno grešaka i 3:2 za nas. Drugo poluvrijeme rapsodija u bijelom i 8 golova u mreži gostiju. Split-Novi Marof 11:2