Jadran sa dva gola prednosti

6. listopada 2018. u 21:22 / KLUB: VK Jadran

Jadran sa dva gola prednosti ide na uzvrat u Herceg Novi. Najefikasniji u našim redovima je bio Delić koji je postigao 4 gola. VK Jadran - VK JAdran (HN) 11:9

Samo malo fali Jadranu da se dokopa Lige prvaka. Prvi susret je odigran u Zadru što našim momcima nije stvorilo veliki problem. dapaće odigrali su vrlo dobru utakmicu što sene može reći za imenjaka iz herceg novoga i pobijedili sa dva gola razlike.

Iako su Novljani bolje krenuli u ovaj susret sredinom druge četvrtine naši momci rade seriju od tri uzastopna pogotka i preokreču tijek ovoga susreta.
U jednom trenutku razlika je narasla na plus 4, ali objektivno nije bilo šanse da se takva i zadrži do kraja susreta. Zadnja četvrtina je pripala Herceg Novome koji su poraz smanjili na razumnih -2.
Najbolji Jadranaš je bio Marin Delić s četiri pogotka, a kod gostiju Đuro Radović s tri pogotka.