Sunčani ugašeni u drugoj četvrtini

22. studenog 2020. u 19:42 / KLUB: VK Jadran

Jadranaši su upisali uvjerljivu pobjedu protiv Solarisa. Sunčani su nakon dobrog starta i vodstva od 0:2 praktički i ugašeni do kraja druge četvrtine koju je Jadran dao 5 golova. VK Jadran - VK Solaris 13:8

Solaris je furiozno ušao u ovaj susret i vrlo brzo došao do 0:2. Jadrana je u igru vratio Bego iznimno lijepim golom za 1:2. Druga četvrtina je u potpunosti pripala našem sastavu kada se i praktički dogodila pomrčina sunca na Poljudu. Na odmor se otišlo sa razumnih 6:4, jer je Šparada uspio obraniti penal Butiću.

U nastavku smo vidjeli brzi vaterpolo u kojem je Jadran dominirao i zabijao. Bilo je to poluvrijeme Rina Burića koji je u ovoj parao Šparadinu mrežu čak 4 puta, ali kao što smo več konstatirali sunčani su ugašeni u drugoj četvrtini i više se nisu pojavili.