• Novi Marof deklasiran

20. svibnja 2012. u 19:00

Splitski malonogometaši su nemilosrdno pregazili goste iz Novog Marofa. Golijada je započela u 2. minuti izvrsnim golom Sutona. Split je poveo u polufinalnoj seriji sa 1-0. Split Brodosplit inžinjering - Novi Marof 11- 3

• Raspad sistema

20. svibnja 2012. u 18:00

BK Nada SM

Varaždinska Vindija je i u nedjelju doživjela poraz na Starom placu. Još gori i bolnij nego prethodnog dana. Nada SSM je utakmicu zaključila u 5. izmjena što je dovelo do totalnog raspada u gostujućem sastavu. Nada SSM - Vindija 17-2

• Dva lica jednog poraza

20. svibnja 2012. u 15:30

RK Split

Iako su u prvom poluvrimenu rukometaši Splita imali vodstvo, nakon ozljede Vidovića kola nezaustavljivo klize nizbrdo i NEXE odnosi pobjedu. Split - Nexe 32 - 39

• Nada prva po deseti put za redom

20. svibnja 2012. u 14:00

RK Nada

Ragbijaši Nade su novi stari i jedini pravi prvaci Hrvatske u ragbiju. Druga finalna utakmica je dobivena i prije nego je počela. Naklon do poda. Nada - Zagreb 50 - 3

• Bejzbolaši pobjedom otvorili vikend

20. svibnja 2012. u 12:00

BK Nada SM

Splitski bejzbolaši su se sa lakoćom obračunali sa varaždinskom Vindijom. Utakmica je po običaju završila u 7. izmjeni. Nada SSM - Vindija 14 - 1

• Sutra će bit lip i sunčan dan

18. svibnja 2012. u 14:00

Teško da mogu bolje opisat očekivanja za sutrašnji sportski dan u Splitu od onoga šta je reka trener Jugoplastike Nikša Bavčević na jutrošnojoj presici na Gripama.

• Ni blizu

17. svibnja 2012. u 0:00

RK Split

Rukometaši Splita su u zaostaloj utakmici uvjerljivo poraženi od Zagreba Croatia osiguranja. Hrvatski prvak je u ovom trenutku nedodirljiv i teško je vjerovati da i ove godine neće uzeti titulu prvaka. Zagreb CO - Split 37-29

• Daj 'jaje' materi

13. svibnja 2012. u 17:25

RK Nada

Ragbijaši splitske Nade su vrhunskom predstavom pokazali svima da je Split koljevka hrvatskog rugbya. Zagreb jednostavno nije imao nikakve šanse. Zagreb - Nada 3-30

• Još jedno tamburanje Beograda

13. svibnja 2012. u 16:13

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SSM su još jednom pobijedili Beograd 96. Ovoga puta su gosti pregaženi u 5. izmjena. Nada SSM - Beograd 96 16-1

• Dvije Ane i neozbiljni Split

13. svibnja 2012. u 16:08

ŽNK Hajduk

Igračice Marjana su pokazale da su organiziranija i bolja ekipa od Splita. Marjan - Split 3-0

• Split sezonu zaključio pobjedom

13. svibnja 2012. u 16:00

ŽARK Split

Rukometašice Splita su pobjedile u svom zadnjem ligaškom nastupu ove sezone. Split - Zadar 26-25

• Split igra ozbiljan rukomet

13. svibnja 2012. u 15:30

RK Split

Odlična partija splitskih rukometaša čija je forma definitvno u uzlaznoj putanji. Iako je Poreč na poluvrimenu imao vodstvo od četiri gola na kraju je slavila bolja ekipa. A to je svakako ekipa Splita. Poreč - Split 25-29

• Brodari torpedirali Beograd 96

13. svibnja 2012. u 15:00

BK Nada SM

Splitski bejzbolaši su došli do druge pobjede u interligi deklasiravši prvaka Srbije. Beograd 96 se držao u igri svega dvije izmjene nakon čega su gosti doživili brodolom. Nada SSM - Beograd 96 11-0

• Nada u lovu na desetu titulu za redom

11. svibnja 2012. u 19:45

RK Nada

Splitski ragbijaši ove nedilje kreću u lov na još jednu titulu prvaka Hrvatske. U tom lovu će ih pokušati spriječiti ekipa Zagreba.

• Muški se borili i izgubili

10. svibnja 2012. u 14:15

RK Split

Rukometaši Splita su izgubili od favoriziranog Zagreba, ali su se muški potukli na terenu. Na početku su čak i vodili. Imali su i nekoliko izjednačenja. Split - Croatia osiguranje 30-36