RSS

• Jug promarširao Poljudom

9. veljače 2019. u 20:45

VK Jadran

Jug je u velikoj formi. To su pokazali i danas jer našim momcima nisu dali niti mrvu šanse. Jadran je bio konkurentan samo u prvoj četvrtini, a sve druge su pripale dubrovčanima. VK Jadran-VK Jug CO 7:12

• Split izborio F8 kupa

9. veljače 2019. u 20:41

MNK Split

Split je tek u drugom dijelu slomio otpor upornih domačina i izborio F8 kupa Hrvatske. Golove su zabijali Suton 3, Marić 2 i Kirevski. MNK Urije-MNK Split 3:6

• Četvrta pobjeda za redom

9. veljače 2019. u 20:32

ŽRK Split 2010

Crvene ne posustaju. Pobjede se nižu jedna za drugom. Kožnjak je postigla deset golova, ali ključ ovako visoke pobjede je u prvom redu granitna obrana. ŽRK Split 2010-ŽRK Zamet 29:20

• Podjela bodova

8. veljače 2019. u 23:20

MNK Split

Brod 035 i Split su podijelili bodove što ne odgovara niti jednoj ekipi. Brodu što još nije pobjegao iz opasne zone, a Splitu koji je bio bolji u ovoj utakmici što nije napravio iskorak prema vrhu tablice. MNK Brod 035- MNK Split 2:2

• Briljantna pobjeda

6. veljače 2019. u 21:46

VK Jadran

Briljantna pobjeda Jadrana. Osveta se servira hladna stara je izreka koje su se naši momci držali od početka do kraja ove utakmice i u potpunosti uzvratili za nesretan poraz u Italiji. VK Jadran- BPM Sport management 12:9

• Split 2010 u pobjedničkom nizu

3. veljače 2019. u 23:42

Split 2010 je nakon večerašnje pobjede i službeno u pobjedničkom nizu. Treča je to pobjeda za redom koja ih je odvela na osmo mjesto prvenstvene tablice, nadomak sigurnoj zoni. ŽRK Split 2010-ŽRK Murvica 28:19

• DOPADLJIVO

3. veljače 2019. u 16:58

HNK Hajduk

Hajduk je nakon dužeg vremena pobjedio Osijeka. Strijelac jedinog gola na utakmici je Caktaš nakon uigrane akcije iz kornera. Osim pobjede i važna tri boda vrijedi konstatirati da je igra bijelih postala dopadljiva. NK Osijek-HNK Hajduk 0:1

• Šetkinih pet golova za pobjedu

3. veljače 2019. u 11:35

VK Jadran

Jadran je bez ikakvog stresa promarširao Beogradom. Od početka do kraja kontrolirao utakmicu i mirno je priveo kraju. Šetka je trijumfu pridodao 5 golova. VK Crvena Zvezda-VK Jadran 10:13

• Brda se nedaju

27. siječnja 2019. u 19:32

OK Brda

Odbojkašice Brda su u tri seta porazile Poreč čime je ostvaren zacrtani cilj. Skupljena je minimalna bodovna razlika za drugi dio natjecanja koji mogu biti veoma važni u borbi za opstanak. OK Poreč-OK Brda 0:3

• Odbojkaši uzeli tri boda u Osijeku

26. siječnja 2019. u 22:24

OK Split

Odbojkaši Splita su pobijedili u posljednjoj utakmici prvog dijela natjecanja u Osijeku. Na žalost ta tri boda im nisu pomogla da se plasiraju između četiri ekipe koje će odlučivati o novom prvaku Hrvatske. OK Mursa Osijek-OK Split 1:3

• Druga pobjeda za redom

26. siječnja 2019. u 19:56

Split 2010 se probudio iz zimskog sna i povezao dvije pobjede koje život znače. Nakon Dalmatinke, pao je i Umag u utakmici u kojoj su naše cure skoro cijelu utakmicu bile u vodstvu. ŽRK Split 2010-ŽRK Umag 33:29

• Miroljubivi derbi na Gripama

25. siječnja 2019. u 20:57

MNK Split

Split i AFCU su podijelili bodove u gradskom derbiju. Splitu je pripalo prvo, a AFCU-u drugo poluvrijeme ove utakmice u kojoj niti jedni niti drugi nisu bili dovoljno konkretni za sva tri boda. MNK Split-AFCU 1:1

• Damonte odveo BPM do pobjede

23. siječnja 2019. u 21:45

VK Jadran

BPM je cijelu utakmicu bio za gol dva izad Jadrana da bi na 1,10 prije kraja nakon dva neiskorištena igrača više naše ekipe Damonte pogodio za prvo vodstvo i konačni rezultat. BPM Sport management-VK Jadran 9:8

• Goropadni Split i preplašeni Rovinj

20. siječnja 2019. u 17:10

OK Split

Rovinj je pregažen kao plitak potok u svega tri seta. Bila je to borba mačke i miša koji ovoga puta nije izvukao živu glavu. OK Split-OK Rovinj 3:0

• Alumnus kapitulirao na parketu

19. siječnja 2019. u 21:30

MNK Split

Alumnus je još jednom poražen na parketu. Opran je gorak okus sa usana iz prvog dijela sezone. Sve nade studenata je sa prva dva gola pokopao Kirevski. Do kraja su Marić i Ćorluka potvrdili pobjedu. Alumnus-Split 1:4