ZEŠ Split | Novosti http://www.zes-split.hr/ Novosti hr 2011 Zajednica ekipnih šprtova Grada Splita 10 Thu, 12 Dec 2019 17:59:21 Filipović razmontirao žute Goran Filipović je razmontirao svoj bivši klub. Posebno je bio motiviran pokazati da je splitska uprava pogriješila kada ga nije vidjela za prvog playa. Split je odigrao najgore ove sezone. Široki - Split 103-84 Thu, 12 Dec 2019 17:59:21 http://www.zes-split.hr/novost/2986/Filipovic-razmontirao-zute http://www.zes-split.hr/novost/2986/Filipovic-razmontirao-zute Poznati parovi FF kupa u futsalu Poznati su parovi FF kupa koje će se održati 20./21. prosinca u karlovačkoj dvorani Mladosti.
Split u polufinalu ide na Uspinajću dok Vrgorac ide na Olmissuma.
Sinjanke slavile na Gripama Rukometašice Sinja su slavile na Gripama i odmaglile prema sredini tablice dok su naše cure šestim porazom u nizu kliznule prema donjem dijelu tablice i predstoji im teška borba za opstanak u ligi. ŽRK Split 2010-ŽRK Sinj 25:30 Sun, 08 Dec 2019 21:01:53 http://www.zes-split.hr/novost/2984/Sinjanke-slavile-na-Gripama http://www.zes-split.hr/novost/2984/Sinjanke-slavile-na-Gripama Skelin se vratio na klupu žutih Uprava kluba je povukla potez koji su ruku na srce svi očekivali. Radi loših rezultata i smjenjen je Ante Grgurević, a na njegovo mjesto se vrača Ivica Skelin bivši trener žutih iz ere TOTALNOG ŽUTILA. Sun, 08 Dec 2019 20:52:08 http://www.zes-split.hr/novost/2983/Skelin-se-vratio-na-klupu-zutih http://www.zes-split.hr/novost/2983/Skelin-se-vratio-na-klupu-zutih Magloviti poraz u Osijeku Split je poražen u maglovitom Osijeku. Utakmica je odigrana na rubu neregularnosti zbog magle. Drugo poluvrijeme je kasnilo 15-ak minuta, a domače su se uz sudački poguranac bolje snašle u vremenskim neuvjetima. ŽNK Osijek-ŽNK Split 1:0 Sun, 08 Dec 2019 16:58:18 http://www.zes-split.hr/novost/2982/Magloviti-poraz-u-Osijeku http://www.zes-split.hr/novost/2982/Magloviti-poraz-u-Osijeku Opet minimalni poraz Splita Malonogometaši Splita su se ove sezone pretplati na minimalne poraze i začelje prvenstvene tablice. U paklenoj atmosferi Cibonine dvorane tri puta su vodili i na kraju izgubili. Futsal Dinamo - Split 5:4

Kako je osječaj više puta voditi i izgubiti utakmicu ove sezone najbolje je pitati igraće i trenera Splita. Split je u ovom porazu tri puta vodio, ali na kraju je slavio Dinamo.
Za Split je dva gola postigao Kirevski koji je bio najraspoloženiji igrač Splita u ovom susretu. Osim golova kumovao je kod isključenja Davora Kanjuha što je Splitu dalo realne šanse da se vrati u utakmicu. Međutim igra sa igračem više nije dala ploda. Najizglednije prilika je Perićev udarac koji je uzdrmao vratnicu već savladanoga vratra Dinama. Osim Kirevskoga dvostruki strijela za Split je u ovoj utakmici dvostruki strijelac bio i Sučić koji je odigrao vrlo dobru utakmicu.
Prvo poluvrijeme smo završili sa 2:3, da bi Dinamo u samo dvije minute drugog dijela došao do vodstva koje do kraja susreta nije ispuštao. Nalazimo se na začelju prvenstvene tablice sa samo 2 osvojena boda i kako stvari stoje tako će ostati i nakon zadnjega kola prvoga dijela prvenstva kada nam u goste na Gripe stiže prvak makarsko Novo vrijeme.

Splitu hitno treba osvježenje u vidu novih igrača u klubu jer sasvim je sigurno da ova ekipa nema baš nikakvu ideju kako se izvući iz ovog razultatskog deficita. Sudbina prvoligaškog statusa kluba je u rukama Uprave jer samo odlično odrađeni prijelazni rok garantira da nećemo u drugu ligu.
Jošićeva trica za pobjedu Sonika Sonik je pobijedio Splita u drugom poluvremenu. Split je neobjašnjivo energetski nestao, a uporni domaćini su uporno grizli, te na kraju tricom Jošića uzeli ponuđeno. KK Sonik Puntamika- KK Split 93:90

Split se još jednom pognute glave vrača iz Jazina. Iako večim dijelom susreta nije izgledalo da bi tako trebalo biti. Naime Split je vodio i to dobro vodio sve do sredine drugog poluvremena. Sonik Puntamika se malo pomalo vračala u utakmicu ponajprije zahvaljujući izvrsnom mladom centru Popiću kojega odlaskom Rikića nije imao tko zadržati ispod obruča. Trudili su se žuti, ponekad i dvojica igrača, ali lijeka nije bilo. Kada se na to sve nadoveže i solidan play Segarić i Jošić sa vanjskim šutom poraz je na žalost bio neminovan. Trica za pobjedu je ušla sa zvukom sirene koja će još nekoliko dana zujati u glavama žutih.
Prvo gostovanje i prvi poraz. Ostala su još tri do povratka na Gripe, a već sljedeće je ključno ono u Širokome.
Odbojkaši Splita do treče pobjede u nizu Odbojkaši Splita su u velikoj formi. Dolaskom Omrčena u klub stvari izgledaju puno svjetlije. Ovo je treča pobjeda u nizu naših odbojkaša u kojoima protivnicima nisu dozvolili osvajanje niti jednog seta. OK Split OK Kitro Varaždin 3:0 Sat, 07 Dec 2019 18:52:39 http://www.zes-split.hr/novost/2979/Odbojkasi-Splita-do-trece-pobjede-u-nizu http://www.zes-split.hr/novost/2979/Odbojkasi-Splita-do-trece-pobjede-u-nizu I dalje nema pobjede u gostima Hajdukov nevjerojatni niz bez pobjede u gostima i dalje traje. Inter je spretno poveo autogolom Simica i nakon gola Eduoka do kraja utakmice lako odolijevao jalovim napadima Hajduka. NK Inter- HNK Hajduk 1-1 Sat, 07 Dec 2019 18:32:19 http://www.zes-split.hr/novost/2978/I-dalje-nema-pobjede-u-gostima http://www.zes-split.hr/novost/2978/I-dalje-nema-pobjede-u-gostima F8 sve dalje F8 je sve dalje i dalje za našeg Jadrana. Novljanski Jadran je večeras uvjerljivo pobijedio pokazavši nam kako se igra moderni i ubojiti vaterpolo. VK Jadran-VK Jadran Carine 6:12 Tue, 03 Dec 2019 21:53:49 http://www.zes-split.hr/novost/2977/F8-sve-dalje http://www.zes-split.hr/novost/2977/F8-sve-dalje