ZEŠ Split | Novosti http://www.zes-split.hr/ Novosti hr 2011 Zajednica ekipnih šprtova Grada Splita 10 Sat, 16 Oct 2021 20:00:02 Visoka pobjeda Splita Futsal se vratio. Prva utakmica nove sezone na Gripama je protekla u potpunoj dominaciji našeg sastava. FC Split-MNK Heroji 2007 7:1 Sat, 16 Oct 2021 20:00:02 http://www.zes-split.hr/novost/3529/Visoka-pobjeda-Splita http://www.zes-split.hr/novost/3529/Visoka-pobjeda-Splita Revanš u ZG formalnost Jadran je već u prvom susretu stekao nedostižnu prednost pa će uzvrat u ZG biti samo formalnost. U Splitu će se ove godine igrati Liga prvaka. VK Jadran-HAVK Mladost 14:7 Sat, 16 Oct 2021 17:58:03 http://www.zes-split.hr/novost/3528/Revans-u-ZG-formalnost http://www.zes-split.hr/novost/3528/Revans-u-ZG-formalnost Visoka pobjeda žutih Visoka pobjeda žutih na Gripama. Nije da se nije očekivala, ali ipak ne ovako visoka. Split je razbio Sonika to bi bila najtočnija konstatacija za ovu utakmicu.KK Split- KK Puntamika 99:58 Fri, 15 Oct 2021 17:37:09 http://www.zes-split.hr/novost/3527/Visoka-pobjeda-zutih http://www.zes-split.hr/novost/3527/Visoka-pobjeda-zutih Golijada na Gripama Na Gripama smo vidjeli pravu golijadu u režiji naših rukometašica. ŽRK Split 2010-ŽRK Zelina 42:25 Wed, 13 Oct 2021 20:35:37 http://www.zes-split.hr/novost/3526/Golijada-na-Gripama http://www.zes-split.hr/novost/3526/Golijada-na-Gripama Predigra pripala Jadranu Predigra u prvenstvu je u potpunosti pripala Jadranu. Mladost je cijelim tijekom ove nesvakidašnje utakmice bila inferiorna. Prvi dio trilogije je uspješno rješen. HAVK Mladost-VK Jadran 7:15 Wed, 13 Oct 2021 19:50:21 http://www.zes-split.hr/novost/3525/Predigra-pripala-Jadranu http://www.zes-split.hr/novost/3525/Predigra-pripala-Jadranu Ukićeva čarolija u Višnjiku Split je nikad lakše pobijedio u Zadru. Žuti su vodili cijelu utakmicu, ali bez čarolije Roka Ukića koji je postigao 26 koševa tko zna što bi bilo. KK Zadar-KK Split 62:71 Tue, 12 Oct 2021 20:21:19 http://www.zes-split.hr/novost/3524/Ukiceva-carolija-u-Visnjiku http://www.zes-split.hr/novost/3524/Ukiceva-carolija-u-Visnjiku Kuglice su spojile Jardran i Mladost Žrijeb je na zadnjoj stepinici za ulazak u LP spojio dva hrvatska kluba. Jadran i Mladost će u dvije utakmice odlučivati o prolasku u LP-a. Prva utakmica je na rasporedu 16.10. u Splitu dok je revanš 20.10. u Zagrebu. Poraženi ide u četvrtfinale EK-a. Mon, 11 Oct 2021 10:56:23 http://www.zes-split.hr/novost/3523/Kuglice-su-spojile-Jardran-i-Mladost http://www.zes-split.hr/novost/3523/Kuglice-su-spojile-Jardran-i-Mladost Šarmantni poraz u Morači Žuti se nisu osramotili u Podgorici, ali su svejedno izgubili. Dobro je sve izgledalo do zadnje četvrtine i jedne domačinske odluke sudaca kada nisu zvali namjernu nad Baričem. Nije to bio jedini poguranac. KK Budučnost VOLI-KK Split 75:66 Sun, 10 Oct 2021 16:43:22 http://www.zes-split.hr/novost/3522/Sarmantni-poraz-u-Moraci http://www.zes-split.hr/novost/3522/Sarmantni-poraz-u-Moraci Deset razlike za kraj Jadran je trećom pobjedom zaključio splitski kvalifikacijski turnir. Izboreno je prvo mjesto i sada čekamo protivnika na zadnjoj prepreci za ulazak u LP. To će biti Mladost, Budapest ili Savona. VK Oradea-VK Jadran 8:18 Sun, 10 Oct 2021 12:16:12 http://www.zes-split.hr/novost/3521/Deset-razlike-za-kraj http://www.zes-split.hr/novost/3521/Deset-razlike-za-kraj Slavile u petom setu Dramatična, ali i zaslužena pobjeda naših odbojkašica. U trileru petog seta su bile bolje, preciznije i na kraju krajeva odlučnije da dođu do pobjede. OK Split-OK Kaštela 3:2 Sat, 09 Oct 2021 20:40:13 http://www.zes-split.hr/novost/3520/Slavile-u-petom-setu http://www.zes-split.hr/novost/3520/Slavile-u-petom-setu