RSS

• Bijeli utišali Rujevicu

21. studenog 2021. u 21:08

HNK Hajduk

Bijeli su na Rujevici ostali u utrci za prvenstvo. Luda utakmica i dva velika preokreta. Prvo je Rijeka prokrenula preko Drmića i Murića da bi Hajduk golovima Livaje i Mlakara u zadnjim sekundama bacio domačine u očaj. NK Rijeka-HNK Hajduk 2:3

• Žuti napad ostavili na Gripama

21. studenog 2021. u 21:03

KK Split

Žuti su poklekli u Baru prvenstveno zbog napadačke neinventivnosti. Mornaru je samo trebala dobra šuterska dionica da ovu utakmicu usmjeri ka pobjedi, a to se dogodilo u 2/4.-ini sa 8 trica. KK Mornar-KK Split 81:65

• Split uvjerljiv protiv Neretve

21. studenog 2021. u 20:54

ŽNK Split

Split je nakon dvije razočaravajuće partije napokon odigrao na svom nivou. Prilike su ovoga puta pretočene u golove. ŽNK Split-ŽNK Neretva 19:0

• Split slavio protiv Murtera

20. studenog 2021. u 21:06

MNK Split

Split je u vrlo dobroj utakmici uzeo nova tri boda protiv Murtera. Dugo je utakmica bila izjednačena da bi se naš sastav odvojio na dva gola razlike. Murter na kraju sa golmanom igračem dao gol utjehe. MNK Split-MNK Murter 4:2

• Brda ispala, a muški Split prošao

20. studenog 2021. u 21:02

Odbojkašice Brda su se oprostile od kupa u Dubrovniku ne uzevši ni seta, a Split muški je u Zadru u 4 seta potvrdio prolaz u 1/4. finale.

• Nada u još jednom finalu

20. studenog 2021. u 20:39

RK Nada

Ragbijaši Nade su pobijedili Sinj u zadnjem kolu prvenstva i izborili finale sa zagrebačkom Mladosti. Sinj je bio solidan protivnik u prvom poluvremenu, ali je zato drugo u potpunosti pripalo Nadi. RK Nada-RK Sinj 52:11

• NB napunio Jadranovu mrežu

19. studenog 2021. u 22:58

VK Jadran

Novi Beograd je napunio Jadranovu mrežu do vrha. Znali smo da su jaki, ali nekako smo se nadali da možemo više. Pogotovo u obrani gdje je puštalo na sve strane. Kad primiš ovoliko poraz je jedina istina. VK Jadran-VK Novi Beograd 12:17

• Lagana šetnja Sinjom

17. studenog 2021. u 20:53

KK Split

Žuti su se lagano prošetali u Sinju. Bila je to jedna od onih utakmica u kojima je sve jasno nakon prvih 10 minuta, a jasno je bilo da ovakav Alkar ne može pružiti otpor našim momcima predvođenim raspucanim Perkovićem. KK Alkar-KK Split 57:83

• Split se u NG oprostio od kupa

17. studenog 2021. u 20:48

MNK Split

Malonogometaši Splita su se u Novoj Gradiški oprostili od kupa Hrvatske. Ispadanje u ovoj fazi natjecanja nije uobičajeno za naš klub, ali sada će bar više vremena posvetiti povratku u prvu ligu. MNK Nova Gradiška-MNK Split 6:2

• Split slavio u Dubrovniku

14. studenog 2021. u 19:56

MNK Split

Malonogometaši Splita su uzeli puni plijen na neugodnom gostovanju u Dubrovniku. Pobjedili su suparnika koji može biti konkurent za prvo mjesto i to posebno raduje. MNK Ombla-MNK Split 3:5

• Žuti rutinski protiv Škrljeva

14. studenog 2021. u 19:49

KK Split

Žuti su rutinski pobijedili Škrljevo na Gripama. Poprilično jednosmjerna utakmica u kojoj se posebno istaknuo Žganec koji je postigao 19 koševa. Uz njega su dvocifreni bili Perković, Čampara, Vuko i Kedžo. KK Split-KK Adria oil Škrljevo 85:74

• Split poražen od Dinama

14. studenog 2021. u 18:26

ŽNK Split

Split je nakon minimalne pobjede u Rijeci, doživio isto tako minimalan poraz u Maksimiru. I unatoč tome što su naše djevojke imale milijun šansi, Dinamo je pogodio za prvi poraz crvenih. ŽNK Dinamo-ŽNK Split 1:0

• Split slavio u uzbudljivom susretu

13. studenog 2021. u 21:09

OK Split

Odbojkaši Splita su slavili u zanimljivom susretu. Iako su naši momci slavili u 4 seta za pobjedu su se morali dobro oznojiti. Gosti su pružali otpor do zadnje poena. OK Split-MOK Centrometal 3:1

• Kapa dole junaci

12. studenog 2021. u 21:49

KK Split

Kapa dole junaci za ovu užasno bitnu pobjedu. Odigrali su žuti iznad svih svojih mogućnosti sa nedovoljnim brojem igrača u rotaciji. Vidjeli smo dva double-double učinka Barića i Žganeca i ludu partiju čudesnog Vuke... KK Split-KK Krka 87:77

• Pao Dinamo na Poljudu

9. studenog 2021. u 20:21

VK Jadran

Jadran je ostvario prvu pobjedu u grupnoj fazi Lige prvaka. Dinamo je većim dijelom utakmice bio u inferiornom položaju, sve do posljednje četvrtine kada se opasno približio. Za više od toga nije bilo vremena. VK Jadran-VK Dinamo Tbilisi 15:13