RSS

• Prvomajska

1. svibnja 2012. u 19:30

KK Split

Na posebno pripremljenoj prvomajskoj presici se okupio nemali broj novinara ispred kojih su stali kapetan Josip Sobin, Nikola Vujčić i trener prve ekipe Nikša Bavčević. Najavili su podizanje zastave Europskog kupa prvaka 89/90. i utakmicu protiv Zagreba.

• Marjanke ubrale bodove

29. travnja 2012. u 23:10

ŽNK Marjan

Marjanke su odličnom nogometnom predstavom pobijedile ekipu Pregrade i osvojile tri iznimno bitna boda za daljnji tijek natjecanja. Marjan - Pregrada 1-0

• Mornar BS uplovio u mirnu luku

29. travnja 2012. u 12:30

VK Mornar

Prvenstvo je za Mornar BS završeno na jedini mogući način. Izgubljena je i druga utakmica za treće mjesto od Mladosti, te je osvojeno 4. mjesto koje vodi u LEN kup. Mladost - Mornar Brodospas 17-9

• Pobjedom zaključena sezona

29. travnja 2012. u 12:25

VK Jadran

Jadranaši su se pobjedom oprostili od ove sezone. Sezone koju treba zaboraviti što prije. U drugom susretu su ostvarili novu pobjedu protiv Šibenika čime su zauzeli 7. mjesto. Jadran - Šibeni 13-4

• Trogir nedorastao protivnik Splitu

28. travnja 2012. u 21:45

ŽRK Split

Splićanke su se doslovno prošetale Trogirom. U utakmici bez ikakve rezultatske neizvjesnosti igračice Splita su bile nemilosrdan gost. Trogir - Split 14-27

• OVK POŠK izgubio 5. mjesto

28. travnja 2012. u 21:40

OVK POŠK

Momci sa Zente su unatoč velikoj želji izgubili i drugu utakmicu protiv zagrebačkog Medveščaka. Ovim porazom prvenstvo su završili na 6. mjestu. OVK POŠK - Medvešćak 9-10

• Mladost je prvak Hrvatske

28. travnja 2012. u 21:30

VK Bura

U drugoj finalnoj utakmici Mladost je ostvarila i drugu pobjedu te se okrunila titulom Prvaka Hrvatske. Ekipa Bure se žestoko borila, ali su ipak morale potpisati kapitulaciju. Bura - Mladost 8 - 11

• Trešnjevka lako do pobjede

28. travnja 2012. u 12:00

ŽKK Split

Ekipa Splita je poražena u Zagrebu od ekipe Trešnjevke koje je trenutno lider u natjecanju koje vodi u 1. hrvatsku ligu. Trešnjevka - Split 62-45

• Split brodosplit inženjering osvojio kup

28. travnja 2012. u 11:30

MNK Split

Inženjeri su osvojili svoj 7. kup Hrvatske. Neizvjesnost ovoga susreta je prekinuta početkom drugog poluvrimena kada je Split otišao na nedostižnu prednost. Split Brodosplit inženjering - Nacional 8-2

• Prva pobjeda u ligi za prvaka

27. travnja 2012. u 0:50

RK Split

Rukometaši Splita su ostvarili svoju prvu pobjedu u ligi za prvaka. Odigrali su brzu i mušku utakmicu točno kako oni to znaju i zasluženo slavili. Split - Karlovačka banka 30 - 27

• Težak poraz POŠK-a

26. travnja 2012. u 20:25

OVK POŠK

POŠK je teško stradao u Zagrebu, gdje ih je Medvešćak dobrom igrom u trećoj četvrtini potopio i stekao prednost u borbi za 5. mjesto. Medvešćak - OVK POŠK 10-5

• Jadran pobjedio u ruletu peteraca

26. travnja 2012. u 20:22

VK Jadran

Jadranaši se grčevito bore za 7. poziciju u Prvenstvu Hrvatske. Na poluvrimenu su imali osjetnu prednost, ali se za konačnu pobjedu trebalo pucati peterce. Šibenik - Jadran 16-17

• Žuti pokorili Šibenik

26. travnja 2012. u 20:20

KK Split

Splitski Žuti su pobjedili u prvoj "važnoj utakmici", kako to trener Bavčević voli reći. Skinuli su šibenskog Jollya na Baldekinu, na gostovanju koje je uvijek za Split bilo neugodno. Jolly JB - Split 77 - 83

• Rukometašice i dalje gaze sve pred sobom

26. travnja 2012. u 20:05

ŽRK Split

Rukometašice Splita i dalje ne znaju za poraz. Ovoga puta su skinule skalp ekipi Knina. ŽRK Split - ŽRK Knin 35-25

• Mladost lako preko mornara

26. travnja 2012. u 20:00

VK Mornar

Zagrebačka Mladost je lakše od očekivanoga pobijedila Mornar Brodospas i ostvarila početnu prednost u utakmicama za treće mjesto. Mornar Brodospas -Mladost 6 - 11