RSS

• Rukometni humanitarci

8. svibnja 2012. u 21:00

RK Split

RK Split će u sridu u 18:30 u Spaladium areni ugostiti RK Zagreb. Sav prihod od prodanih ulaznica će biti doniran za kupnju medicinskog aparata koji otkriva karcinom abdomena u ranoj fazi. Svaka čast momcima iz RK Split. Nemaju za sebe, a daju za druge.

• Marjanke slave još jednu pobjedu

7. svibnja 2012. u 18:00

ŽNK Hajduk

Naše nogometašice su pobijedile u drugoj utakmici za redom. Osvojena su nova tri boda koja garantiraju mirnu završnicu prvenstva. Marjan - Viktorija 2-1

• Leži mu Karlovac

7. svibnja 2012. u 0:20

BK Nada SM

Andrija Jakšić je po ko zna koji put pokaza koliko mu leži igrat protiv Karlovca. Na mjestu bacača je odigrao jednu od svojih najboljih predstava i uz potporu napada na čelu sa Filipom Bereckom donio vrijednu pobjedu u gostima. Olimpija - Nada SSM 6 - 10

• Cirkus u Karlovcu

7. svibnja 2012. u 0:00

BK Nada SM

Bejzbolaši Nade SSM su uvjerljivo poraženi u premijernom nastupu Interlige za ovu sezonu. U niti jednom segmentu igre Splićani nisu bili pravi, a naročito je smiješno izgledao base running. Olimpija - Nada SSM 9 -3

• Siscia i Nuić bolji od Splita

3. svibnja 2012. u 2:45

RK Split

Sisčani su teškom mukom pobijedili Split u još jednom trileru od utakmice. Domaćine je sa 13 golova do bodova odveo Nuić. Siscia - Split 25 - 24

• Marjanke ubrale bodove

29. travnja 2012. u 23:10

ŽNK Hajduk

Marjanke su odličnom nogometnom predstavom pobijedile ekipu Pregrade i osvojile tri iznimno bitna boda za daljnji tijek natjecanja. Marjan - Pregrada 1-0

• Mornar BS uplovio u mirnu luku

29. travnja 2012. u 12:30

VK Mornar

Prvenstvo je za Mornar BS završeno na jedini mogući način. Izgubljena je i druga utakmica za treće mjesto od Mladosti, te je osvojeno 4. mjesto koje vodi u LEN kup. Mladost - Mornar Brodospas 17-9

• Pobjedom zaključena sezona

29. travnja 2012. u 12:25

VK Jadran

Jadranaši su se pobjedom oprostili od ove sezone. Sezone koju treba zaboraviti što prije. U drugom susretu su ostvarili novu pobjedu protiv Šibenika čime su zauzeli 7. mjesto. Jadran - Šibeni 13-4

• Trogir nedorastao protivnik Splitu

28. travnja 2012. u 21:45

ŽARK Split

Splićanke su se doslovno prošetale Trogirom. U utakmici bez ikakve rezultatske neizvjesnosti igračice Splita su bile nemilosrdan gost. Trogir - Split 14-27

• OVK POŠK izgubio 5. mjesto

28. travnja 2012. u 21:40

OVK Split

Momci sa Zente su unatoč velikoj želji izgubili i drugu utakmicu protiv zagrebačkog Medveščaka. Ovim porazom prvenstvo su završili na 6. mjestu. OVK POŠK - Medvešćak 9-10

• Mladost je prvak Hrvatske

28. travnja 2012. u 21:30

VK Pošk 1937

U drugoj finalnoj utakmici Mladost je ostvarila i drugu pobjedu te se okrunila titulom Prvaka Hrvatske. Ekipa Bure se žestoko borila, ali su ipak morale potpisati kapitulaciju. Bura - Mladost 8 - 11

• Split brodosplit inženjering osvojio kup

28. travnja 2012. u 11:30

MNK Split

Inženjeri su osvojili svoj 7. kup Hrvatske. Neizvjesnost ovoga susreta je prekinuta početkom drugog poluvrimena kada je Split otišao na nedostižnu prednost. Split Brodosplit inženjering - Nacional 8-2

• Prva pobjeda u ligi za prvaka

27. travnja 2012. u 0:50

RK Split

Rukometaši Splita su ostvarili svoju prvu pobjedu u ligi za prvaka. Odigrali su brzu i mušku utakmicu točno kako oni to znaju i zasluženo slavili. Split - Karlovačka banka 30 - 27

• Težak poraz POŠK-a

26. travnja 2012. u 20:25

OVK Split

POŠK je teško stradao u Zagrebu, gdje ih je Medvešćak dobrom igrom u trećoj četvrtini potopio i stekao prednost u borbi za 5. mjesto. Medvešćak - OVK POŠK 10-5

• Jadran pobjedio u ruletu peteraca

26. travnja 2012. u 20:22

VK Jadran

Jadranaši se grčevito bore za 7. poziciju u Prvenstvu Hrvatske. Na poluvrimenu su imali osjetnu prednost, ali se za konačnu pobjedu trebalo pucati peterce. Šibenik - Jadran 16-17