RSS

• Pobjeda je najbolji lijek

30. prosinca 2020. u 19:47

KK Split

Split je u Sinju ostavio Alkara na -23 i nadamo se zaliječio rane iz Čačka. Pobjeda je najbolji lijek za povratak na pobjedničke staze, ali treba biti pošten i konstatirati da Alkar nije bio ozbiljan protivnik. KK Alkar-KK Split 69:92

• Debakl uz Moravu

27. prosinca 2020. u 22:59

KK Split

Split nastavlja svoj gubitnički niz u ABA ligi. U današnjoj utakmici smo još jednom ove sezone vidjeli beizidejnost u napadu i oslanjanje na individualna rješenja koja su bila dovoljna jedino za debakl u Čačku. KK Borac- KK Split 90:69

• Sretan Božić i Nova Godina

24. prosinca 2020. u 11:11

Sretan Božić i Nova Godina svim ZEŠ-ovcima. Želja nam je da u sljedećoj godini nastavimo sa dobrim igrama i da se napokon gledatelji vrate na tribine.

• Primorje pobjedom preskočilo Mornara

23. prosinca 2020. u 21:56

VK Mornar

Primorje je pobijedilo Mornara i izbilo na četvrto mjesto u PH. Mornar nije pokazao što zna u ovoj utakmici pa je poraz došao kao neminovnost. Već na poluvremenu je zaostatak bio 5 golova. VK Primorje EB - VK Mornar 11:8.

• KAŽL u završnici slomila Split

23. prosinca 2020. u 21:52

ŽKK Split

Košarkašice Splita su izgubilče uz gradskom derbiju od KAŽL jer nisu imale snage izdržati ovu zahtjevnu utakmicu do kraja. Žute su odigrale bolje prvo poluvrijeme, a KAŽL drugo. KAŽL- KK Split 83:78

• Sigurna pobjeda žutih

23. prosinca 2020. u 19:48

KK Split

Žuti su ostvarili sigurnu pobjedu u PH. Odlično odigrane 2. i 3. četvrtina i visok postotak ubačaja sa linije slobodnih bacanja su u potpunosti razoružali domaći sastav koji se tricama pokušavao iščupati... KK Adria Oil Škrljevo-KK Split 66:76

• Dabrauskas ostvario najavljeno

20. prosinca 2020. u 19:05

HNK Hajduk

Gorica je na Poljudu najavila pobjedu i to na terenu ostvarila. Hajduk se dva puta vraćao nakon minusa i to iz vrhunski izrađenih akcija, ali poklon penali Todorovića i Simića koje je realizirao Lovrić su bili previše. HNK Hajduk-NK Gorica 2:4

• Kaštelani promarširali Poljudom

19. prosinca 2020. u 19:23

OK Split

Ribola Kaštela je promarširala Poljudom pobijedivši Splita. U prva dva seta se vodila ravnopravna borba u kojima su odlučivale nijanse na stranu gostiju, a treći je bio dovršavanje dobro obavljenog posla. OK Split-OK Ribola Kaštela 0:3

• Infarktna utakmica i utješni bod

19. prosinca 2020. u 18:26

OK Split

Iznimno uzbudljivu utakmicu su odigrale naše cure u Dubrovniku. Svaki set, osim drugog odlučen je na razliku. Vodili smo 1:0 i 2:1 u setovima, u četvrtom se vračali iz mrtvih, a u petom propustili pobjedu. ŽOK Dubrovnik-OK Split 3:2

• Zamrzlo ih na -41

19. prosinca 2020. u 17:23

ŽKK Split

Košarkašice Splita su gadno nastradale na Gripama. Duga pauza je izgleda ostavila traga na našim curama koje su u potpunosti podbacile u ovoj za njih važnoj utakmici. ŽKK Split-ŽKK Ragusa 57:98

• Ništa od finala kupa

18. prosinca 2020. u 22:43

MNK Split

Split ipak nije uspio izbaciti još jednoga prvoligaša iz kupa. Nebesko plavi iz Vrgorca su poprilično uvjerljivo slavili u polufinalnom ogledu. HMNK Vrgorac-MNK Split 4:0

• Neočekivani poraz Brda

16. prosinca 2020. u 22:51

OK Brda

Brda su u zaostalom susret poražena na svom parketu od ekipe Rijeka CO. Sasvim neočekivano jer naše cure su glasile za favorita uoći utakmice. Prvi set su doduše dobile, ali nakon toga sve je bilo na strani gošći. OK Brda-HAOK Rijeka CO 1:3

• Jadran nedodirljiv u Splitu

16. prosinca 2020. u 22:42

VK Jadran

Split već je već neko vrijeme Jadranov i to je potvrđeno i u ovome susretu u kojoj je neizvjesnost trajala do kraja druge četvrtine kada je Jadran odmaglio na 12:5. Do kraja je to bilo samo odrađivanje posla. VK Jadran-VK Mornar 15:7

• Za prolaz u kupu pala Gorica

15. prosinca 2020. u 18:52

KK Split

Košarkaši Splita su prekinuli crni niz na jednom za njih najneugodnijih gostovanja. Pala je Gorica za prolaz na F8 u kupu Hrvatske. Nije bilo lako, ali na muci se poznaju junaci. KK Gorica-KK Split 80:90

• Ženski Split zaokružio uspješni odbojkaški vikend

12. prosinca 2020. u 20:08

OK Split

Odbojkašice Splita su nastavile uspješni odbojkaški vikend splitskih ekipa. Pobjeda u četri seta i skok na 6.mjesto prvenstvene tablice. OK Split-OK Poreč 3:1