Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Hamza oteo pobjedu Lokomotivi

Lokosi su opet namučili bijele. Minute su ih djelile od sva tri boda na Poljudu, ali Hamza je utrpao jedan odbijanac i srušio taj grozni scenarij. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 1:1

• Rijeka pobjedila, Hajduk nije uspio

Rijeka je pobijedila u derbiju i sada je vjerojatno više ništa neće zaustaviti u osvajanju titule. Hajduk danas nije bio pravi i treba se okrenuti novim utakmicama. Sada slijede dvije domaće za kraj sezone. Rijeka - Hajduk 2:0

• Petarda na Poljudu

Bijeli su bili odlični, a Osijek je doslovno demoliran u utakmici koja je bila bitna i značajna za 3. mjesto i izlazak na europsku scenu. Prvo poluvrijeme je bilo bez golova, aonda je usljedila prava kanonada. HNK Hajduk-NK Osijek 5:1

• Istra više nije bauk

Istra više nije nikakav bauk za bijele. Ovo je već sedma utakmica u kojoj Istra ne može do pobjede protiv Hajduka. U današnjoj utakmici pobjednik je riješen u prvome poluvremenu kada su pogodili Erceg i Futacs. NK Istra 1961-HNK Hajduk 0:2

• Petarda Hajduka

Split je poražen i gurnut prema drugoj ligi, a Hajduk je opet poravnat sa Osijekom na trečem mjestu. Osim toga igra sve bolje, a niti pet komada nije za bacit. Hajduk-Split 5:2

• Hajduk pokorio Maksimir

Pravda je spora ali dostižna. Soudani je igrao, igrali su i suci i komisije i svi ostali veliki igrači HNL-a, ali igrao je i Hajduk. Igrao za sve one koji nisu oni. GNK Dinamo-HNK Hajduk 0:2

• Ajme nama i 3:0

Hajdukova igra je i dalje ajme nama. Pobjedili su bijeli 3:0, ali to je više posljedica puke sreće nego neke suvisle akcije bijelih. Prvi gol je dao Jeff, drugi povratnik Kožulj, a treći glavom Vlašić. HNK Hajduk-NK Cibalia 3:0

• Slaven više nije poželjan gost

Hajduk je pred praznim tribinama izborio samo mršavi remi u utakmici koja je bila užasna. Nogomet bez publike je upravo to. Užas... HNK Hajduk-NK Slaven Belupo 1:1

• Angažirano i agresivno do pobjede

Hajduk je angažiranom i agresivnom igrom došao do prve pobjede u proljetnom dijelu prvenstva na gostujučim terenima. Sasvim zasluženo jer skoro svih 90 minuta dominirao i bio puno bolji suparnik. NK Inter-HNK Hajduk 1:3

• Remi kao kuća

Hajduk je opet odigrao loše. Tri boda su na žalost bila preveliki zalogaj. Lokomotiva je bila opasnija i samo su milimetri dijelili Hajduk od poraza. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 0:0