Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Ne-zasluženi poraz u Osijeku

Hajduk je poražen u Osijeku u utakmici u kojoj to zasigurno nije zaslužio. Vodu na mlin Osiječan je dolio Mujakićev crveni karton i naravno greške u obrani. NK Osijek-HNK Hajduk 2:0

• Umut presudio pobjednika

Umut je presudio pobjednika protiv Istre. Puležani su se pokazali kao bojažljiva ekipa i bijeli su zaslužili tri boda. Istra praktički nije imala prilike, a Umut je promašio i penal što prerasta u veliki problem. HNK Hajduk-NK Istra 1961 1:0

• Lokomotiva rano povela i vukla do pobjede

Lokomotiva je šokirala Hajduka na Poljdu i golom u 4. minuti došla do tri vrijedna boda koja su je makla sa začelja prvenstvene tablice. Bijeli su i danas promašivali zicere, a Caktaš nakon Šibenika još jedan penal. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 0:1

• Oršić u tri minute ugasio nadu

Hajduk je na Maksimiru krenuo hrabro. Stativa Caktaša i nakon toga gol Vuškovića glavom za vodstvo. Dinamo je brzo uzvratio preko Oršića koji je u tri minute dao dva gola i ugasio nadu. Zadnji gol je postigao Majer. GNK Dinamo-HNK Hajduk 3:1

• Teklić za velika tri boda

Hajduk je sa novim trenerom došao do velika tri boda na Šubićevcu. Spretni i sretni strijelac jedinog gola na utakmici je bio Teklić. GNK Šibenik-HNK Hajduk 0:1

• Paolo Tramezzani preuzima Hajduka

Paolo Tramezzani je novi trener Hajduka. Ugovor je potpisan do ljeta 2022.g. Talijanski stručnjak iza sebe ima uspješne sezone u švicarskoj i ciparskoj ligi. O ekipi misli da je dobra i ima već neku ideju za susret sa Šibenikom

• Dabrauskas ostvario najavljeno

Gorica je na Poljudu najavila pobjedu i to na terenu ostvarila. Hajduk se dva puta vraćao nakon minusa i to iz vrhunski izrađenih akcija, ali poklon penali Todorovića i Simića koje je realizirao Lovrić su bili previše. HNK Hajduk-NK Gorica 2:4

• Posavec tragičar - Hajduk poražen

Varaždin je uz obilatu pomoć Hajdukovog vratara Posavca došao do pobjede nakon što 10 kola nisu nikoga pobijedili. Posavec je direktni krivac za drugi i treći gol, a prvi je trebao obraniti. NK Varaždin-HNK Hajduk 4:2

• Rijeka golom Menala slavila na Poljudu

Rijeka je golom Menala došla do sva tri boda na Poljudu. U prvom poluvremenu je to bila ravnopravna utakmica, a u drugome u ne nogometnim uvjetima Menalo je iskoristio jedinu suvislu akciju i pogodio. HNK Hajduk-HNK Rijeka 1:2

• Caktaš vrijedan tri boda

Bijeli su upisali i drugu pobjedu u seriji gostovanja po bespućima sjeverne Hrvatske. Bilo je teško protiv motivirane filijale, ali kad zapinje tu je uvijek Caktaš koji je postigao oba gola. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 1:2