HNK Hajduk

Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Hajduk slavio u VAR-aždinu

Dolazak VAR-a je Hajduku donio puno toga dobroga. U ovoj utakmici čak tri penala koje sudac Pejin nije sam vidio. Jedan smo falili, a dva pogodili uz gol Jradia iz igre. NK Varaždin-HNK Hajduk 0:3

• NAPRAVITI HAJDUKA BOLJIM

Hajduk je dobio novog trenera. To je sukladno očekivanjima Igor Tudor koji potpisuje zadnji Hajdukov trofej, kup iz 2013.g.
    Na predstavljanju je bio poprilično emotivan, a plan mu je jednostavan i stane u tri riječi. NAPRAVITI HAJDUKA BOLJIM

• Caktaš vratio Hajduk na drugo mjesto

Caktaš i njegova dva gola iz drugog poluvremena su vratila Hajduk na drugo mjesto prvenstvene tablice. Ovo bi trebala biti i zadnja utakmica trenera Burića po nekim najavama. HNK Hajduk-NK Istra 1961 2:1

• I dalje nema pobjede u gostima

Hajdukov nevjerojatni niz bez pobjede u gostima i dalje traje. Inter je spretno poveo autogolom Simica i nakon gola Eduoka do kraja utakmice lako odolijevao jalovim napadima Hajduka. NK Inter- HNK Hajduk 1-1

• Rijeka slavi visoku pobjedu

Visoka pobjeda Rijeke na Poljudu je nešto što se jednostavno ne može tolerirati. I publika je upravo tako i reagirala na još jedan povijesni debakl našeg Hajduka. HNK Hajduk-HNK Rijeka 0:4

• Ista meta, isto odstojanje

Nakon još jednog derbija konstatacija je ista meta isto odstojanje. Dinamo i dalje bježi četiri boda i ima utakmicu manje. Večeras je Dinamo bio europski samo prvih 15-20 minuta, a onda ravnopravno. Dinamo-Hajduk 1-1

• Jairo za pobjedu uz crveni karton

Hajduk je pobjedio Osijeka u više nego zanimljivoj i dramatičnoj utakmici. Bijeli su vodili 2-0, Osijek poravnao početkom drugog poluvremena. Hajduk je disao na škrge, ali je Jairo postigao gol za novo vodstvo i konačni rezultat. Hajduk-Osijek 3:2

• Repriza kod Gorice

Hajduk je još jednom poražen kod Gorice. Istim rezultatom kao i kupu, a golove za domaće su postigli isti igrači kao i u kupu Lovrić i Suk. Hajduk je igrao bolje, ali ni to nije pomoglo. Gorica-Hajduk 2:1

• Hajduk se oprostio od kupa

Hajduk se porazom u Velikoj gorici oprostio od daljnjeg natjecanja u kupu Hrvatske. Očekivano teška utakmica je otišla na stranu Gorice jer su bili konkretniji i ubojitiji u završnici. Gorica-Hajduk 2:1

• Pobjeda uz najsmješniji gol HNL-a ikada

Hajduk je zadržao svoj 100% učinak na domačem terenu. Slaven Belupo je u prvom poluvremenu načeo Jairo da bi ih u drugome dokrajčio Juranović najsmješnijim golom HNL-a ikada. Hajduk-Slaven Belupo 2:0