Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Istra šokirala Hajduka

Istra je šokirala Hajduka na Poljudu i stvari vratila na početak. Hajduk više nema komodnu prednost nad Dinamom. Bijeli u ovoj utakmici nisu imali rješenje za gostujući bunker, a na kraju su još i popili jeftin gol. Hajduk-Istra 1961 0:1

• Dajaku čestitao rođendan Livaji

Leon Dajaku je pred sam kraj utakmice dao pobjednički gol i time čestitao rođendan Livaji. Hajduk je i dalje na 100%, a ova pobjeda je bila prevažna. A možda je i Dajaku novo krilo puno bolje od Mlakara. Varaždin-Hajduk 1:2

• Sve riješili u 15 minuta

Hajduk je upisao i četvrtu prvenstvenu pobjedu iz isto toliko odigranih utakmica. Sve je bilo gotovo u prvih 15 minuta golovima Livaje i Melnjaka. Do kraja su bijeli samo odrađivali posao. Rudeš-Hajduk 0:2

• PAOK iskoristio ponuđeno

PAOK je iskoristio ponuđeno, a Hajduk je baš bio darežljiv. Teško je razumjeti što je u glavama igrača kada rade ovakve greške. Odjidja je skrivio penal, a Diallo prodao balun kao zadnji čovjek obrane za još jedan europski posrtaj. PAOK-Hajduk 3:0

• Hajduk zasjeo na vrh tablice

Hajduk je na rasprodanom Poljudu pobijedio Slaven Belupo i zasjeo na vrh tablice. Prvo poluvrijeme faliveni penal Livaje i mrtvac Dolčeka, a u drugome dva gola Livaje i jedan Dajakua za prvo mjesto i miran put u Solun. Hajduk-Slaven Belupo 3:0

• Odluka pada u Solunu

Odluka o pobjedniku je odgođena za Solun. PAOK se pokazao kao ozbiljan protivnik sa jasnim konturama igre. Bijeli su imali nekoliko prilika da zabiju, ali nije bilo raspoloženih strijelaca. Gosti su došli po nulu i to su uzeli. Hajduk-PAOK 0:0

• Hajduku i druga pobjeda

Hajduk je u drugom kolu ostvario i drugu pobjedu u prvenstvu. Pred punim Poljudom do nova tri boda golom Pukštasa nakon nekoliko odbijanaca i obrana Labrovića. Hajduk-Rijeka 1:0

• Čudesan preokret Hajduka na Maksimiru

Preokret Hajduka na Maksimiru protiv Dinama. Dinama koji je imao sve, vodstvo od 1:0 i penal za zaključiti utakmicu kojega je Lučić obranio. Onda Livaja kao na male branke za izjednačenje i Pukštas u zadnjoj minuti za pobjedu. Dinamo-Hajduk 1:2

• Dinamu Superkup

Hajduk i Dinamo su otvorili nogometnu sezonu na Maksimiru. Dinamo je na kraju zanimljive utakmice bio bolji zahvaljujući golu Baturine, te je proslavio osvajanje Superkupa. Hajduk dobar, ali nedovoljno konkretan u napadu. GNK Dinamo-HNK Hajduk 1:0

• Sezona završena

Hajdukova sezona je završena pobjedom i proslavom osvajanja kupa. Oprostio se od nogometa i Subašić, a Livaja je odigrao svoju 100-tu utakmicu u bijelom dresu. Hajduk-Šibenik 3:0