Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Bijeli pobjedom potvrdili prolaz

Hajduk je još jednom pobjedom protiv ukrajinaca potvrdio prolaz u play-off fazu Europske lige. Golove su postigli dva puta Sušić i jedan Nižić. HNK Hajduk-FC Oleksandriya 3:1.

• Ohandza u nadoknadi donio pobjedu Hajduku

Trener Pušnik je miljenik sreće, a Hajduk je opet riješio utakmicu u samom finišu. Iako su bijeli bili bolji suparnici ipak nisu mogli savladati odličnog Duku sve do 91. minute kada je Ohandza zakucao glavom za pobjedu. RNK Split - HNK Hajduk 0:1

• Visoka pobjeda Hajduka-prolaz formalnost

Oleksandriya se nije pokazala kao dostojan protivnik Hajduku. Nakon tvrdog poluvremena usljedila je golijada u drugom dijelu. U strijelce su se upisali Ćosić, Erceg i Ohandza.FC Oleksandriya-HNK Hajduk 0:3

• Uz dosta muke bijeli izborili prolaz

Gledali smo još jednu tešku Hajdukovu utakmicu.
    Tešku za gledanje, ali na kraju ipak dovoljno dobru za prolaz u treće pretkolo. HNK Hajduk - CSMS Iasi 2:1

• Vlašić nosio Hajduk do pobjede

Nikola Vlašić je prvo ime susreta u Vinkovcima. Sa dvije izvrsne asistencije za Bašića i Kožulja je srušio sve snove Cibalie. Hajduk je imao problema u obrani i u ovoj utakmici, ali pobjedi se ne gleda u zube. NK Cibalia-HNK Hajduk 0:2

• Ohandza i Said donijeli Hajduku remi

Utakmica u Iasiu je imala dva različita poluvremena. U prvome dva gola Iasia, a u drugome dva gola Hajduka u režiji Ohandze i Saida za mirniji revanš na Poljudu. CSMS Iasi - HNK Hajduk 2:2

• Hajduk izabrao novog Predsjednika

Novi predsjednik Hajduka je Ivan Kos iz Osijeka. Kako sam kaže nije navijač bijelih, ali je bivši nogometaš i uspješni gospodarstvenik. Živi ideju Hajduka i misli je živit još najmanje tri godine koliko mu traje mandat. Sretno!

• Pobjeda nad fenjerašima za kraj sezone

Hajduk se pobjedom protiv Zagreba oprostio od još jedne promašene sezone. Bijeli su zauzeli 3. mjesto koje vodi u Europska pretkola, a što se tiće trofeja oni su i ove sezone rezervirani za zagrebačke plave. NK Zagreb-HNK Hajduk 2:3

• Inter slavio na Poljudu

Inter je golovima Nestorovskoga slavio na Poljudu u još jednoj blijedoj partiji bijelih koji očito jedva čekaju kraj prvenstva. HNK Hajduk-NK Inter 0:2

• Osijek bolji od Hajduka

Osječani su ostvarili pobjedu protiv Hajduka u Gradskom vrtu. Za Osijek je dvostruki strijelac bio Knežević, dok je Hajduk postigao pogodak iz penala preko Sušića. NK Osijek - HNK Hajduk 2:1