Hrvatski nogometni klub Hajduk

8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split - hajduk.hr/ - info@hajduk.hr

• Krava koja prolije mlijeko

Gledali smo utakmicu u kojoj je Hajduk bio krava koja je prolila mlijeko. Prvo poluvrijeme 0:2 i još tri prilike. Drugo neka druga prića. Nakon šanse za 0:3 Inter postiže dva gola i promašuje pobjedu. NK Inter-HNK Hajduk 2:2

• Ohandza odveo Hajduk dalje

Hajduk je pobjedom u Sofiji izborio prolaz dalje. Nakon gomile propuštenih prilika Levski je iz prve pogodio za 1:0. Ušao je Ohandza i odma poravnao i osigurao prolaz. FK Levski-HNK Hajduk 1:2

• "Crni" startali pobjedom

Hajduk je prvenstvo otvorio u novom crnom dresu. I nije bilo sve crno. Igra i rezultat su ispali bijeli. Ohandza, Erceg i Nižić su pogađali za sigurnu pobjedu. NK Lokomotiva-HNK Hajduk 1:3

• Bogovski rezultat u Dugopolju

Bijeli nakon prvih 90 minuta imaju bogovski rezultat. Strijelac jedinog gola na utakmici je Futacs iz penala. Mogli su bijeli do uvjerljivije pobjede, ali ništa zato. Igra je bila dobra, a Levski uglavnom bezopasan. HNK Hajduk-FC Levski 1:0

• HAJDUK U DUGOPOLJU OTVARA NOVU SEZONU

Hajduk će u četvrtak u 20,30 sati u Dugopolju otvoriti novu sezonu. Prva utakmica je uvijek zahtjevna, a ova će biti još i zahtjevnija jer je protivnik Levski iz Sofije. Dobar protivnik sa vojskom vjernih navijača.

• Pobjeda za kraj i još dva gola Futacsa

Hajduk je u Koprivnici došao do još jedne pobjede i potvrde trečeg mjesta. Futacs je bio dvostruki strijelac u prvome dijelu dok je Slaven smanjio u drugome. NK Slaven Belupo-HNK Hajduk 1:2

• Hajduk sa šest komada ispratio Inter

Bijeli su deklasirali diva iz predgrađa. Inter nije imao nikakve šanse protiv gorapadnog Hajduka koji je pobijedio u ovoj utakmici i na taj način se oprostio od Poljuda za ovu sezonu. Futacs je dao četiri gola. HNK Hajduk - NK Inter 6:0

• Hajduk se protiv Intera oprašta sa Poljudom

Hajduk se u subotu u 19,00 sati oprašta sa Poljudom za ovu sezonu. Bijeli su nakon dvije zadnje neuvjerljive predstave dužni vjernim gledateljima pokloniti pobjedu za kraj. Pobjedu i ostanak na trečem mjestu prije gostovanja u Koprivnici.

• Hamza oteo pobjedu Lokomotivi

Lokosi su opet namučili bijele. Minute su ih djelile od sva tri boda na Poljudu, ali Hamza je utrpao jedan odbijanac i srušio taj grozni scenarij. HNK Hajduk-NK Lokomotiva 1:1

• Rijeka pobjedila, Hajduk nije uspio

Rijeka je pobijedila u derbiju i sada je vjerojatno više ništa neće zaustaviti u osvajanju titule. Hajduk danas nije bio pravi i treba se okrenuti novim utakmicama. Sada slijede dvije domaće za kraj sezone. Rijeka - Hajduk 2:0