VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Težak poraz na Savi

Mornar BS je pretrpio težak poraz u Zagrebu. Mladost se još jednom pokazala kao nepremostiva prepreka. Josip Pavić je zaključao vrata Mladosti, a Kačić i Anić nisu uspili zaustavit apsolutno ništa. HAVK Mladost - VK Mornar BS 11:6

• Pobjedili Medveščaka

Slabašni Medveščak nije imao baš nikakve šanse kontra Mornar BS. Zdeslav Vrdoljak je tako mogao dati šansu apsolutno svima da pokažu što znaju. I da tako nije bilo medvjedi bi puno gore prošli. VK Mornar BS - VK Medveščak 13:7

• Mornar poražen u Herceg Novome

Jadran(HN) je odigrao odličnu utakmicu i sasvim zasluženo skinuo Mornara sa drugoga mjesta na tablici. Mornarevci nisu imali ni volje ni snage da zadrže sve domaće napade. Pobjednički niz je zaustavljen. VK Jadran(HN) - VK Mornar BS 11:7

• Mornar BS slavio u Novom Sadu

Mornar BS je teže od očekivanoga pobjedio Vojvodinu na Slanoj Bari. Pobjeda je trebala biti izraženija, ali su 2 dalekometna projektila Vojvodine u zadnjoj četvrtini dovela utakmicu u neizvjesnost. VK Vojvodina - VK Mornar BS 6:7

• Zdeslav Vrdoljak: MI IDEMO U FINALE

Zdeslav Vrdoljak je nakon upornog inzistiranja da kaže nešto konkretnije o Acquachiari otvorio dušu i poručio: Izvukli smo najjačega protivnika, imaju vrhunskoga trenera, gomilu reprezentativaca, dva Hrvata, ali mi idemo u finale.

• Mornarov put u finale preko Acquachiare

Mornar Brodospas opet mora skoknuti do Italije. Ovoga puta u Napulj gdje ce u prvoj polufinalnoj utakmici koja je na rasporedu11. Veljace' pokusati izboriti sta bolji rezultat za uzvrat koji se 4.ozujka igra u Splitu. Ludo polufinale je pred nama.

• Mornar BS u polufinalu Eurocupa - Kačić bog

Mornar BS je u polufinalu. Nije bilo lako, ali to sada više nije ni bitno. Prvo poluvrime je pripalo momcima trenera Vrdoljaka i nije se nazirala drama. Drugi dio druga prića i Kačić, bog na golu Mornara za prolaz. VK Carisa Savona-VK Mornar BS 8:4

• Primorac bez ikakvih izgleda

Mornar BS je otišao u Kotor na lagani izlet i uvježbavanje kombinacija za uzvratni susret Euro cupa u Italiji. Čak tri igrača su postigla po 3 gola: Marinić-Kragić, Marelja i Gluhaić. VK Primorac - VK Mornar BS 4:15

• Mornar BS skinija Zvezdu - Kačić fantastičan

Velika pobjeda Mornar BS. Utakmica je obilovala preokretima. Tvrda, prava i uzbudljiva do samoga kraja. Briljatne obrane Kačića i luđačko 2. poluvrime Marinića - Kragića, te čudesni gol Shige za trijumf. VK Mornar BS - VK Crvena Zvezda 8:7

• Mornar BS odigrao odlično - sa plus 5 na uzvrat

Mornar BS je odigrao možda i najzreliju utakmicu sezone. Odlične obrane Kačića i vrhunska partija maloga Zovića odvele su Mornar Brodospas jednom nogom u polufinale Eurocupa. VK Mornar BS - VK Carisa Savona 10:5.