VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Pobjeda Budve uz indolentnu igru Mornara

Mornarevci su poraženi u Budvi ćime su dodatno zakomplicirali svoju sitauaciji u borbi za prolaz u FF JVL. Doduše još uvijek sve drže u svojim rukama, ali sa ovakvim pristupom igri teško. VK Budva M-tel - VK Mornar BS 12:10.

• Mornar u jačem treningu svladao Šibenik

Mornar Brodospas je odradio malo jači trening i uvjerljivo slavio protiv nejakih šibenčana. Ovakve utakmice su uvijek prilika za uigravanje nekakvih kombinacija koje mogu služiti u ozbiljnijim susretima. VK Mornar BS - VK Šibenik 13:4

• Jug pobijedio u derbiju kontra Mornara

Mornar BS niti ovoga puta nije uspio iznenaditi Juga. Dubrovčani su u ovoj utakmici bili puno bolji suparnik i nisu dali ama baš nikakve šanse ekipi Mornara BS da iznenade u Gružu. VK Jug CO - VK Mornar BS 12:7

• Mornar gazda u gradu

Mornar je pregazio POŠK-a. To bi nekako bila najbolja konstatacija viđenoga na poljudskim bazenima ove noći. Kriza na Zenti se još više produbila, a Mornarevci pokazuju sve više i više. VK Mornar BS - OVK POŠK 11:4

• Mladost neporažena kod Mornara

Kakva je to tvrda utakmica bila. Pravi pravcati derbi. Mornar je odigrao lošije prvo poluvrijeme, ali se zato u trećoj četvrtini u potpunosti vratio u utakmicu. Imali su i vodstvo koje nisu obranili. VK MOrnar BS - HAVK Mladost 5:5

• Jug CO teže od očekivanoga u FF kupa

Mornar BS je odigrao možda i svoju najbolju partiju ove sezone. Međutim niti to nije bilo dovoljno da se iznenadi velikog Juga. Mornar je promašivao zicere, a Jug pogađao iz puno težih pozicija. VK Mornar BS - VK Jug CO 7:9.

• Mornara nestao u trećoj četvrtini

Riječko Primorje EB se dobro namućilo u utakmici sa Mornarom. Iako to krajnji rezultat ne pokazuje Mornar se držao u utakmici potpuno ravnopravno do polovice 3 četvrtine. VK Primorje EB- VK Mornar BS 14:7.

• Mornar se poigravao sa medvjedima

Mornar je ostvario visoku pobjedu. Pobjedu koja je po svemu viđenome mogla biti i veća. Najzanimljivije je od svega šta su gosti iz Zagreba poveli, ali kasnije je uslijedio Mornarov blitzkrieg. VK Mornar BS - VK Medveščak 18:6.

• Mornar pregazio protivnika u finišu utakmice

Mornarevci su sa razlogom strahovali prije gostovanja u Kotoru. Domačini standardno napaljeni i spremni na sve. Odličan prva četvrtina Primorca, vrhunska druga Mornara i još bolji finiš za važnu pobjedu. VK Primorac -VK Mornar BS 8:12

• Mornar pao u Herceg Novome

Jadran HN je uzeo bodove kontra Mornara. Bila je to tvrda utakmica u kojoj je domačin bio za nijansu koncentriraniji, a samim time i bolji što je rezultiralo i konačnom pobjedom. VK Jadran HN - VK Mornar BS 7:6