VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Mornar u atomskoj 2/4-ini slomio Vojvodinu

Mornar BS je preskočio prvu prepreku i sigurno grabi prema FF RWP lige. Naši momci su slomili goste u 2/4-ini kada su Goreta i društvo postigli četiri pogotka, a nisu primili niti jedan. VK Mornar BS-VK Vojvodina 10:5

• Mornar na 4.mjestu, pala je i Budva

Mornarevci su u velikoj formi. To su na svojoj koži mogli osjetiti i gosti iz Budve. Nakon ove pobjede niti FF nije više samo san. Prvo ime susreta je Antun Goreta sa 5 postignutih pogodaka. VK Mornar BS-VK Budva 10:8

• U odličnoj predstavi Mornar BS slomio Partizana

Mladi Mornarevci su nam priuštili još jednu veliku pobjedu. Vrhunska obrana i dobra realizacija u napadu ostavila je Partizana bez bodova. Sasvim zasluženo jer je Partizan čak dvije četvrtine bio bez gola. VK Mornar BS-VK Partizan RF 8:7

• Mornar BS brodi sredinom tablice

Mornar BS nas je već navikao na to da lagano brodi sredinom tablice i da iz prikrajka čeka na iznenađenje. Prva prava prilika je u srijedu u 19,00 sati protiv Partizan RF na Poljudu u izravnom prenosu na arenasport 1.

• Veliki bod a mogla su i tri

Mornar BS je odigrao čudesnu utakmicu. Držao je goste iz Zagreba na konopcima i na kraju ipak dozvolio da se vrate u ovu utakmicu. VK Mornar BS-HAVK Mladost 8:8

• Jadran Carine lako sa Mornar BS

Sve je bilo gotovo već u prvoj četvrtini. Jadran je jako stisnuo gas i otišao na +5. Do kraja su samo održavali prednost dok se Mornar pokušavao vratiti u već izgubljenu utakmicu. VK Jadran Carine-VK Mornar BS 16:8.

• Primorje EB izbacilo Mornar BS iz kupa

Na žalost Mornarevaca briljantna igra i pobjeda iz lige se nije ponovila. Riječki sastav je već u prvome poluvremenu imao plus dva, a točku na i su stavili u drugome dijelu kada su postigli 4, a primili samo 1 gol. VK Mornar BS-VK Primorje EB 5:10

• Veličanstvena pobjeda Mornar BS

Mornari su u velikoj formi i prava je šteta što će brzo stanka. Danas smo vidjeli odličnu obranu i ubojitu kontru jedino pravo oružje protiv tromog riječkog sastava. Goreta je postigao 4 gola. VK Mornar BS-VK Primorje EB 8:7

• Fatović pogađao koliko i svi Mornari zajedno

Užasne su ove utakmice sa Jug CO u kojima se prije nego kreneš na put zna pobjednik. Samo je pitanje sa koliko razlike ćeš izgubiti. Danas je Fatović postigao koliko i cijela ekipa Mornar BS. VK Jug CO-VK Mornar BS 21:5

• Briljantna zadnja četvrtina Mornar BS

Mornarevci su uzeli tri boda i što je još važnije za njih u ovome trenutku potvrdu da su još uvik najbolji u Splitu. Utakmica je rješenja briljantnom izvedbom Zdejinih momaka u zadnjoj četvrtini. VK Mornar BS-VK Jadran 11:9