VK Mornar

Vaterpolo klub Mornar

• Zadnja četvrtina iz noćnih mora

Mornar je propustio uzeti pobjedu protiv Primorja. Sve je bilo dobro za našu ekipu do zadnje četvrtine Vodstvo od +2 se na kraju pretvorilo u neshvatljivi poraz od -3. VK Mornar-VK Primorje EB 9:12

• Jadran bolji za deset golova od Mornara

U još jednom gradskom derbiju Jadran je pokazao da je ovoga trenutka puno bolji. To puno se naravno iskazuje i u konačnom rezultatu ove utakmice. VK Mornar-VK Jadran 9:19

• Primorje pobjedom preskočilo Mornara

Primorje je pobijedilo Mornara i izbilo na četvrto mjesto u PH. Mornar nije pokazao što zna u ovoj utakmici pa je poraz došao kao neminovnost. Već na poluvremenu je zaostatak bio 5 golova. VK Primorje EB - VK Mornar 11:8.

• Gadno nastradali

Mornar je gadno nastradao u Zagrebu. Rasoloženi žapci su ih doslovno torpedirali. VK Mornar-HAVK Mladost 4:21

• Mladost se poigrala sa Mornarom

Na poljudskim bazenima se Mladost poirala sa Mornarom. Razlika u kvaliteti je ogromna, ali zašto je baš morala biti ovolika i u golovima. VK Mornar - HAVK Mladost 7:22

• Mornar ugasio sunčane

Vaterpolisti Mornara su zanimljivoj utakmici ugasili sunčane. Na kraju smo spašavali pobjedu, svega je tu bilo, ali svakako treba istaknuti vrtara Kordića koji je skupio 19 obrana i Vrdoljaka koji je postigao 6 golova. VK Mornar-VK Solaris 12:11

• Mornar na -9

Mornar je u Šibeniku torpedieran i nema nikakve nade da bi u uzvratu mogli popraviti stanje. VK Solaris-VK Mornar 14:5

• Mornar ostaje u eliti

Mornar je pobjedio u najvažnijoj utakmici sezone čime je osigurao ostanak među elitom i sljedeće sezone. VK Mornar-VK Šabac 14:7

• Mornar remizirao u Beogradu

Mornar je uzeo bod u Beogradu, ali imaju za čim žaliti jer su u se golovima Ćalića čudesno vratili u utakmicu, poveli i u zadnjoj minuti propustili pobijediti. Partizan-Mornar 12:12

• Mornar pružio solidan otpor

Mornar je pružio solidan otpor favoriziranom Jadranu. Bilo je tako dijelova utakmice kada je utakmica bilai više nego ravnopravna. Mornar-Jadran 7:9