Malo-nogometni klub Split

• Jesus Rodriguez hattrick za pobjedu u Solinu

Solin je pobjeđen, a Split Tommy je izbio na drugo mjesto prvenstvene tablice. Tri gola na ovom susretu za Split Tommy je postigao Jesus Rodriguez, dva Jakovljević i jedan Taći. MNK Solin-MNK Split Tommy 2:6

• Odlična igra i visoka pobjeda Split Tommy-a

Split Tommy je razbio Alumnusa. Gosti iz Zagreba su nekako držali priključak u prvome dijelu pa se na odmor otišlo rezultatom 4:3. Drugo poluvrijeme se igralo samo na jedan gol, a pobjeda mogla biti i viša.MNK Split Tommy-MNK Alumnus 10:3

• Novo vrijeme preokretom do pobjede

Iako je Split Tommy poveo golom Sutona u prvom poluvremenu upisan je poraz. Drugo poluvrijeme je u potpunosti pripalo Makaranima koji su golovima Kazazića, Bajrušovića i Osredkara slavili. MNK Novo Vrijeme-MNK Split Tommy 3:1

• Split Tommy otvorio prvenstvo pobjedom

Prvenstvo je otvoreno pobjedom i to okruglom bez primljena gola. Jedan gol u svakom poluvremenu je bio i više nego dovoljan za dobar dojam trgovaca. Jesus Rodriguez i Pavić su bili strijelci. MNK Split Tommy - MNK Potpićan 2:0

• Mali balun opet sa nama

Split Tommy u novom ruhu otvara sezonu na Gripama protiv Potpićana. Sa zanimanjem ćemo pratiti svaki korak pod dirigentskom palicom brazilskog trenera Victora Acoste Garcie na novom šampionskom putu.

• Nacional prvak - pobjednika odlučili penali

Finalna serija je završena. Nacional je novi stari prvak Hrvatske. Split Tommy je vodio golom Neta, ali to nije bilo dovoljno. Produžeci bez golova pa Luketin za titulu u ruletu penala. MNK Split Tommy-MNK Nacional 1:1(3:4)

• Nacional obranom slomio Split Tommy

Nacional je došao do druge pobjede u seriji ponajviše zbog vrhunski odigrane obrane za koju Split Tommy nije imao rješenje. U napadu je briljirao Perić sa 2 pogotka i 1 asistencijom. MNK Nacional-MNK Split Tommy 4:1

• Rulet penala pripao Nacionalu

Odigrana je još jedna čudesna utakmica između velikih rivala. Od vodstva Nacionala 0:2, do povratka Split Tommy i vodstva od 4:2. Pa onda izjednačenja i pobjede Nacionala na penale. MNK Split Tommy-MNK Nacional 4:4(5:7)

• Veličanstvena pobjeda-Davi tri komada

Veliku partiju je odigrao Split Tommy u zagrebačkom Fusio centru. Nacional je pregažen i poniženje na svome terenu. Ima li bolje pozivnice za drugu utakmicu u Spaladium areni. MNK Nacional-MNK Split Tommy 2:6

• Split Tommy u finalu

Split Tommy je golovima Periśića i Bajrušovića svladao Dinamo u drugoj polufinalnoj utakmici. Domačinima u drugom dijelu nije sviran penal, a jedini gol je za njih postigao Perković. Futsal Dinamo-MNK Split Tommy 1:2.