Malo-nogometni klub Split

• Visoka pobjeda Splita

Visoka pobjeda Splita u utakmici sa dva lica. Prvo poluvrijeme tvrdo, teško sa puno grešaka i 3:2 za nas. Drugo poluvrijeme rapsodija u bijelom i 8 golova u mreži gostiju. Split-Novi Marof 11:2

• Splitu prva pobjeda

Split je ostvario prvu pobjedu u novoj sezoni. Nakon dva poraza protiv nominalno lošijih protivnika na Gripama je savladan jedan od favorita Šibenik. Split je cijelu utakmicu vodio, a Šibenik stizao. Split-Šibenik 1983 5:3

• Split upisao i drugi poraz

Drugi poraz Splita u prvenstvu. Split je minutu prije kraja došao do poravnanja, ali nije izdržao. U istoj minuti je domaćin preko Horvata došao do pobjede. Brod 035-Split 4:3

• Split TRUMM pao u Zagrebu

Malonogometaši Splita su upisali prvi poraz. Pali su u Zagrebu i prepustili Uspinjaći drugo mjesto na tablici. Ne samo da smo izgubili već smo ostali i bez prednosti u slučaju da budemo bodovno poravnati. Uspinjaća Gimka-Split TRUMM 3:1

• Rat bez pobjednika

Splitski derbi je na kraju završio podjelom bodova. Bila je to jedna prava ratnička tvrda utakmica u kojoj su na kraju
    i jedni i drugi izgubili po dva boda. Torcida-Split TRUMM 1:1

• Zabrinjavajući remi Splita

Split je propustio na svom parketu uknjižiti još tri boda i ozbiljno se približiti prvoj ligi. Sve se nanovo zakompliciralo nakon današnje utakmice. Split TRUMM-Nova Gradiška 3:3

• Split TRUMM krenuo sa pobjedom

Split TRUMM je u ligu za popunu prve lige krenuo sa pobjedom i tri boda. Teška utakmica je riješena golovima Vladovića i Borčića, a najbolji igrač utakmice je bio golman Sirić. Split TRUMM-Uspinjaća GIMKA 2:0

• Split TRUMM osvojio drugu ligu

Split TRUMM je osvojio drugu ligu nakon jedne od najuzbudljivijih završnica ikada odigranih. Splitu je trebala pobjeda na Murteru protiv ekipe koja ih je dva puta porazila ove sezone. Slijede kvalifikacije za popunu 1.lige. Murter-Split TRUMM 4:7

• Split na korak do naslova

Split je danas lako riješio fenjeraša i sada ga samo jedna pobjeda dijeli od osvajanja lige i dodatnih kvalifikacija za povratak u elitu. Laganih pet komada sa mislima na Murter. Split TRUMM-Ombla 6:0

• Split ponovno lider na tablici

Malonogometaši Splita su u ludoj utakmici u Pakoštanama izvojevali vrijednu pobjedu koja ih je vratila na 1. mjesto drugoligaške karavane. Mjesto koje vodi nazad u elitu. Dva su kola do kraja a Split ovisi o sebi. Pakoštane-Split TRUMM 5:12