Malo-nogometni klub Split

• Split se oprostio od prve lige

Split se neočekivanim porazom oprostio od prve lige. U utakmici biti ili ne biti naši momci su u potpunosti podbacili. Hajduk je uzeo sva tri boda koja mu života znače i na taj način gurnuo Torcidu prema prvoj ligi. MNK Split-MNK Hajduk 2:4

• Split na kraju prelomio Geniusa

Split je zasluženo osvojio tri boda u neobičnoj utakmici. Genius je cijelu utakmicu igrao sa golmanom igračem i stvarao nelagodu povratka iz rezultatskog deficita. Tako je bilo sve do zadnje minute utakmice.MNK Genius-MNK Split 2:5

• Splitu mršavi bod na Gripama

Split je osvojio mršavi bod na Gripama protiv Kijeva i sada mu samo pobjeda u zadnjem kolu donosi prvo mjesto. Još jedna blijeda predstava i još jedan remi Splita koji se dva puta vračao u utakmicu. MNK Split-MNK Kijevo 2:2

• Split kiksao na Murteru

Split je ispustio dva gola prednosti na Murteru. Doduše ove godine su manje više sve ekipe pretendenti na 1. ligu tamo imali problema, ali ostaje žal za propuštenom šansom. MNK Murter-MNK Split 2:2

• Split pobjedom izbio na prvo mjesto

Split je visokom pobjedom izbio na prvo mjesto. U prilog mu je išao i poraz Torcide. Za razliku od prijašnjih utakmica kada smo hvatali rani zaostatak, danas je sve krenilo kako treba od početka. MNK Split-MNK Ombla 8:1

• Teška ali slatka pobjeda

Split je u još jednoj golijadi slavio protiv Mejaša i zadržao korak sa Torcidom na vrhu tablice. Još jednom su naši momci krenuli loše i imali minus od dva gola. Do kraja poluvremena smo poveli i susret mirno priveli kraju. MNK Split-MNK Mejaši 8:6

• Ludi start Bačvica i rutinski kraj Splita

Ludi start Bačvica i rutinski kraj Splita. Kakva utakmica između Bačvica koje se bore za opstanak i Splita koji se bori za prvu ligu. Bačvice su u manje od 2 minute vodile 3:0, a Split je do kraja slavio. MNK Bačvice-MNK Split 5:7

• Raspucani Split uništio Trogir

Raspucani Split je uništio Trogir na Gripama ne davši im ni mrvicu nade za nešto više od bolnog poraza. Najraspoloženiji su bili Pavičić i Moro koji su postigli hat-trick. MNK Split-HMNK Trogir 9:2

• Split na kraju stisnuo gas

Split se iz Čiste velike vraća sa tri boda, te i dalje drži prvo mjesto na tablici. U zanimljivoj utakmici Split je dva puta vodio, a domačini su se dva puta vračali. Sve je zgotovljeno u zadnje tri minute. MNK Heroji 2007-MNK Split 2:4

• Tunjić u zadnjoj minuti za tri boda

Malonogometaši Splita su u zadnjoj minuti golom Tunjića došli do tri boda u utakmici punoj preokreta. Split je vodio sa 2:0, da bi na kraju hvatao minus od jednog gola. MNK Split-MNK Jezera 5:4