Malo-nogometni klub Split

• Split svladao Mejaše

Split je teže od očekivanoga svladao diva iz predgrađa. Mejaši su vodili, a Split golovima Vladovića i Jozića preokrenuo i uzeo važna tri boda. Mejaši-SplitTRUMM 1:2

• Split kiksao

Split je kiksao na jedinoj mogućoj prepreci za povratk u elitno društvo. Jezera su kako stvari stoje odnijele sve snove za ovu godinu. Split TRUMM-Jezera 2:6

• Mršavi remi Splita

Split je remizirao protiv lidera prvenstva pa sada do kraja ovisi o drugima, a ne samo o sebi. Porto Tolero-Split 2:2

• Split otpuhao Šibenik sa Gripa

Split je maestralnim drugim poluvremenom otpuhao Šibenik sa Gripa u velikom derbiju. Gosti su prvo poluvrijeme vodili 0:2, ali drugo je bilo sasvim druga prića.
    Split TRUMM-Šibenik 1983 7:2

• Vladovićev hat-trick

Vladović je hat-trickom trasirao put Splita do visoke pobjede. Zanimljivo je da ga je postigao u prvome poluvremenu. Split je na diobi 2. mjesta sa Šibenikom, a lider Porto Tolero bježi bod. Split-Genius 6:1

• Prespavat ćemo na vrhu

Split će današnjom pobjedom prespavati na prvom mjestu drugoligaške karavane. Split TRUMM-Pakoštane 5:3

• Split nanio prvi poraz Kijevu

Split je nanio prvi poraz Kijevu u prvenstvu čime se vratio u borbu za vrh. U večerašnjoj utakmici apsolutni junak je vratar Splita Josip Sirić koji je skupio nekoliko nestvarnih obrana i još je pogodio za konačni rezultat. Kijevo-Split 1:3

• Split propustio pobjedu

Malonogometaši Splita su propustili pobjediti već uzdrmani Porto Tolero. Gosti su poveli, a Split je preokrenuo na 3:1 i sve je vodilo ka pobjedi. A onda se Split povukao i izgubio utakmicu. Split TRUMM-Porto Tolero 3:4

• Slavlje Splita na Baldekinu

Split je slavio u derbiju druge lige na najneugodnijem gostovanju u Baldekinu. Odlična predstava naših momaka koji su ovom pobjedom poslali ozbiljnu poruku konkurenciji. Šibenik 1983 - Split TRUMM 2:4

• Split uvjerljiv

Malonogometaši Splita su poprilično uvjerljivo pobijedili goste iz Vodica, te su sa tri pobjede u tri utakmice zasjeli na vrh drugoligaške tablice. Split-Heroji 2009 4:1