MNK Split

Malo-nogometni klub Split

• Preokret Splita u Tisnome

Split je preokretom došao do pobjede proriv vrlo dobrih Jezera. Gubili su naši momci 4:2, ali su u igri igrač golman došli do vrijedne pobjede na otvaranju prvenstva. MNK Jezera-MNK Split 4:5

• Split tuguje Šibenik slavi

Malonogometaši Splita nisu uspijeli nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice u Šibeniku. Na Gripama su remizirali što znaći da je za njih sezona završena. Šibenik ide dalje u borbu za prvu ligu. MNK Split-MNK Šibenik 1983 3:3

• Šibeniku dva gola prednosti

Šibenik je agresivnom i beskompromisnom igrom pobjedio Split u prvoj finalnoj utakmici. U Split dolazi sa dva gola prednosti, a naši momci će morati puno bolje ako misle proći dalje. MNK Šibenik 1983-MNK Split 3:1

• Split u uzvratu potvrdio finale

Split je u uzvratu potvrdio prolaz u finale gdje ih čeka pobjednik drugog polufinalnog para Šibenik ili Genius. Današnja pobjeda nije dolazila u pitanje, a angažman je bio na zavidnoj razini. MNK Split-MNK Mejaši 4:2

• Split sa velikom zalihom u revanš

Split je reklo bi se očekivano ostvario pobjedu u prvoj 1/2 finalnoj utakmici. Mejaši su bili ravnopravni u prvom poluveremenu, a drugo je u potpunosti pripalo našim momcima. MNK Mejaši-MNK Split 2:6

• Uporni Šibenik slavio protiv Splita

Split je porazom u Šibeniku završio sa regularnom sezonom. Vodili smo dva puta, ali su se uporni domačini vraćali i na kraju pobijedili. U naredna dva vikenda ćemo saznati protivnika u polufinalu. Mejaši ili Jezera. MNK Šibenik-MNK Split 4:3

• Split se vratio pobjedama

Futsal Split se vratio starim navikama, a to su pobjede. U utakmici sa dva poluvremena prvog mršavog, a drugog dobrog golove za domaći sastav su postigli Pavičić, Bezmalinović i Radić. MNK Split-MNK Knin 3:0

• Heroji 2007 nanijeli Splitu prvi poraz

Split nakon 12. kola više nije jedina neporažena ekipa lige. Domaći sastav je na krilima dvostrukih strijelaca Zekonjića i Biluša došao do vrijednoga skalpa. MNK Heroji 2007-MNK Split 4:2

• Split pregazio Omblu

Split je na Gripama pregazio Omblu. Sve je u ovoj utakmici bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Naši momci su već tada gostima uvalili pola duzine golova. MNK Split- MNK Ombla 8:3

• Maestralni Split

Maestralni Split je neviđenom lakočom ostvario pobjedu u zaostalom susretu protiv Šibenika. Gosti iz Krešimirova grada su od prve do zadnje minute bili u podređenom položaju dok su im naši momci parali mrežu. MNK Split -MNK Šibenik 1983 7:2