OK Split

Odbojkaški klub Split

• Mursa Splitu nije dala niti jedan set

Mursa je promarširala Poljudom. Naši momci nisu uspijeli ponoviti odličnu igru iz prošlog kola, a gosti su danas bili odlučniji u trenucima kada je to bilo najpotrebnije. OK Split-MOK Mursa Osijek 0:3

• Split protutnjao Kaštelima

Split je šokirao Ribolu i sa uvjerljivih 0:3 protutnjao Kaštelima. Bila je to prava rapsodija naše ekipe koja je od početka do kraja ove utakmice znala po šta je došla. A Omrčen, Đirlić i društvo su došli po pobjedu. OK Ribola Kaštela-OK Split 0:3

• Druga pobjeda u Slavoniji

Odbojkašice Splita su uzele i drugu pobjedu na slavonskoj turneji. Danas je to izgledalo odlično. Pobjeda je trasirana u prva dva seta. Treći je pripao domaćinu, ali to im nije pomoglo. ŽOK Enna Vukovar-OK Split 1:3

• Tri velika boda iz Osijeka

Split je nakon dva poraza u nizu u Osijeku pobjedio i uknjižio važna tri boda. Naše cure su povele, Osijek izjednačio da bi sljedeća dva seta potvrdile pobjedu. OK Osijek-OK Split 1:3

• Jedan set u Zagrebu

Odbojkaši su odigrali solidnu utakmicu u uzeli jedan set u Zagrebu. Mladost je povela, Split izjednačio i onda je zagrebačka momčad sa sljedeća dva seta uknjižila pobjedu. HAOK Mladost-OK Split 3:1

• Brda slavila u petom setu gradskog derbija

Brda su slavila u petom setu gradskog derbija. U prevrtljivoj utakmici Split je poveo 1:0 da bi Brda preokrenula na 1:2. Split je vratio utakmicu na početak 2:2 i na kraju posustao u petom odlučujučem setu. OK Split-OK Brda 2:3

• Split lako sa Siskom

Odbojkaši su rutinski odradili ovo prvenstveno kolo. Utakmica je kasnila 40-ak minuta jer je Sisak imao problema na putu. Osim tih problema imali su i problema sa razigranim Splitom koji je utakmicu završio u sat vremena. OK Split-OK Sisak 3:0

• Odbojkaši skočili na treće mjesto

Odbojkaši Splita ne posustaju. Upisana je nova pobjeda u Zadru. Danas nije igrao Omrčen, ali zato su svi drugi bili na visini zadatka. Na trenutak smo treči na tablici. OK Zadar-OK Split 0:3

• Dinamo ostavio Split bez seta

Odbojkašice Splita su prve izašle na parket ovog vikenda.Na žalost nisu se provele dobro. Osim početnog vodstva u prvom setu sve ostalo je bilo na strani domačeg sastava. OK Dinamo-OK Split 3:0

• Split u petom setu srušio Rijeku

Odbojkašice Splita su u petom setu srušile Rijeku. Split je poveo sa 2:0 u setovima, ali Rijeka se vratila na 2:2. Kada se činilo da je momentum na njihovoj strani naše djevojke su izvukle zadnje atome snage za pobjedu. OK Split-HAOK Rijeka CO 3:2