OK Split

Odbojkaški klub Split

• Spličanke gaze dalje

Spličanke su ove godine odbojkaški hit. Lagana pobjeda protiv Dinama za još jedno splitsko slavlje. Još samo Mladost i di će nam bit kraj. Split-Dinamo 3:0

• Split izbacio Marinu Kaštela iz kupa

Splitske odbojkašice su u velikoj formi. Od početka prvenstva se dalo naslutiti da je ovo godina u kojoj će skidati glave velikima. U osmini finala kupa su bile bolje od kaštelanki. Split-Marina Kaštela 3:0

• Odbojkašice Splita lider prvenstva

Odbojkašice Splita su današnjom uvjerljivom pobjedom protiv Osijeka zasjele na vrh prvenstvene tablice. Istini za volju treba biti korektan i reći da se kolo završava tek sutra, ali lipo nas je vidit na vrhu. Split-Osijek 3:0

• Spličanke savladale Osijek

U zaostaloj utakmici spličanke su pronašle dobru igru i savladale osiječanke. OK Split-OK Osijek 3:1

• Spličankama samo bod protiv fenjeraša

Odbojkašice Splita i dalje igraju sezonu za zaborav. Danas su uporažene na svom parketu od fenjeraša Dubrovnika u pet setova. Split je imao vodstvo od 2:1 i činilo se da će susret mirno privesti kraju. OK Split-ŽOK Dubrovnik 2:3

• Split uvjerljiv

Odbojkaši Splita su uvjerljivo došli do pobjede i nova tri boda u Prvenstvu. Gosti su uzeli drugi set, dok u svim ostalima nisu bili niti blizu. OK Split-MOK Rijeka 3:1

• Brda slavila u petom setu

Ludi gradski derbi su odigrale odbojkašice Splita i Brda. Pobjednika smo dobili tek u petom setu, a slavile su odbojkašice Brda. Utješni bod je pripao Splitu. OK Split-OK Brda 2:3

• Početni šok pretvorili u pobjedu

Odbojkaši Splita su nakon početnog šoka i gubitka prvog seta odlično odreagirali i na kraju uvjerljivo slavili. Presudan je čini se bio treći set koji je dobiven na razliku. OK Split-OK Rovinj 3:1

• Početni šok pretvorili ubpobjedu

Odbojkaši Splita su nakon početnog šoka i gubitka prvog seta odlično odreagirali i na kraju uvjerljivo slavili. Presuda je čini se bio treći set koji je dobiven na razliku. OK Split-OK Rovinj 3:1

• Odbojkašice Splita prošle u četvrtfinale

Odbojkašice Splita su izborile prolazak u četvrtfinale kupa Hrvatske. Prvi set je pripao domaćem sastavu da bi u preostala tri naše cure pokazale kvalitetu više. OK Olimpik-OK Split 1:3