OK Split

Odbojkaški klub Split

• U kupu lagano dalje

Odbojkaši su lako odradili gostovanje u ZG protiv niželigaša. Lagani plasman u sljedeći krug je odrađen. OK Sheeft-OK Split 0:3

• Tri odlična seta i poraz

Odbojakši Split su poraženi u Osijeku. Odigrali su naši momci odlično prva tri seta, ali je domačin ipak vodio 2:1 u setovima. Četvrti set više nismo bili ravnopravni i domačin je zasluženo slavio. OK Mursa Osijek-OK Split 3:1

• Ugasile se nadomak pobjede

Odbojkašice Splita su furiozno krenule u susret, iznenadivši favorizirane Vukovarke uzevši prva dva seta. I onda kada smo se svi ponadali da bi mogli uzesti sva tri boda naše cure su se ugasile, a Vukovarke slavile. OK Split-ŽOK Enna Vukovar 2:3

• Pobjeda Mladosti uz veliki otpor Splita

Split je izgubio, ali je pružio snažan otpor favoriziranom protivniku. Prvi set su izgubili iznad 30 poena, drugi tijesno sa dva razlike, a što je najvažnije i u trećem su pokazali zube. OK Split-HAOK Mladost 0:3

• Tri boda iz Osijeka

Odbojkaši Splita se iz Osijeka vraćaju sa tri boda. Prva dva seta su dobivena u dramatičnom finišu, dok je treći bio završavanje dobro odrađenog posla. OK Osijek-OK Split 0:3

• Muški dobili cure uzele bod

Odbojkaši Splita su u tri seta rješili Zadra na Poljudu, dok su cure u Rijeci ostale 3:2 i uknjižile bod na neugodnom gostovanju.

• Prva pobjeda odbojkašica Splita

Odbojkašice Splita su trečem kolu ostvarile svoju prvu pobjedu u novoj sezoni. Protivnice su bile baš po mjeri našim djevojkama kojima je ova pobjeda bila bitna za podizanje samopouzdanja. OK Split-OK Olimpik 3:0

• Odbojkaši izgubili u Osijeku

Odbojkaši Splita su ispali iz kupa u Osijeku. U jednosmjernoj utakmici Mursa je uvjerljivo izborila finale. MOK Mursa - OK Split 3:0

• Proveli se ko bosi po trnju

Odbojkaši Splita i dalje ruše sve pred sobom. Trnje je kako stvari stoje postala rado viđena mušterija. Još jedna okrugla pobjeda naših momaka. OK Split-OK Medicinar Trnje 3:0

• Savršen kraj

Prvi dio natjecanja i odbojkaška bajka završava sa pobjedom u petom setu. Split dakle i dalje pobjeđuje i u drugi dio natjecanja ide sa maksimalnim prijenosom bodova i šansom da u doigravanje uđe sa petog mjesta. OK Kitro Varaždin-OK Split 2:3