OK Split

Odbojkaški klub Split

• Odbojkaši Splita do treče pobjede u nizu

Odbojkaši Splita su u velikoj formi. Dolaskom Omrčena u klub stvari izgledaju puno svjetlije. Ovo je treča pobjeda u nizu naših odbojkaša u kojoima protivnicima nisu dozvolili osvajanje niti jednog seta. OK Split OK Kitro Varaždin 3:0

• Gradski derbi pripao Splitu

Split je u pet setova zanimljive odbojke došao do slavlja u gradskom derbiju. Brda su dva puta vodila, a Split se vračao, te u petom setu pobjedio. OK Split - OK Brda 3:2

• Split dobio Medicinara

Split je dobio lidera prvensta Medicinara i uzeo 10. bod u sezoni. Odlična igra je okrunjena pobjedom u tri seta, a domači sastav je imao priliku vidjeti Omr;čena u punom sjaju. MOK Medicinar Trnje- OK Split 0:3

• Split apaurin za favorite

Odbojkašice Splita su skinule još jednog od favorita. Vukovarke su imale 2-0 u setovima a onda su popile apaurin sa Poljuda. Split-Enna Vukovar 3-2

• Prva pobjeda odbojkaša Splita

Odbojkaši Split su ostvarili prvu pobjedu u prvenstvu čime su pobjegli sa začelja. Utakmica protiv Zadra je rješena uz tri seta, a samo je prvi bio tijesan. OK Split-OK Zadar 3:0

• Iznenađenje u Kaštelima

Odbojkašice Splita su pobjedile Marinu Kaštela, nanjevši im prvi poraz u sezoni. Za naše cure je ovo prva pobjeda u sezoni, a s obzirom da je pobjeda odnesena u tri seta na teškom gostovanju radi se o prvoklasnom iznenađenju. Marina Kaštela-Split 0:3

• Prvi Superligaški bod

Odbojkašice Splita su osvojile svoj prvi Superligaški bod. Gubile su naše cure 0:2 u setovima i uspijele su se vratiti u utakmicu, što više malo je nedostajalo da osvoje dva boda. Split-Poreč 2:3

• Odbojkaši Splita stali u četvrtfinalu

Odbojkaši Splita su izgubili i drugu četvrtfinalnu utakmicu doigravanja. Izboren je ostanak u elitnom društvu i obveza da se sljedeće sezone napravi iskorak. MOK Split-OK Rijeka 1:3

• Uzeli prvi set pa izdušili

Splitski odbojkaši su u Rijeci izgubili prvu utakmicu četvrtfinala doigravanja. Sve je dobro krenulo jer smo dobili prvi set nakon nemoguče borbe, ali nam kriterij suđenja na žalost nije dao šanse za nešto više. MOK Rijeka-OK Split 3:1

• Odluka pala u petom setu

Odbojkaši Splita su tijesno poraženi na domačem parketu. Vodili su, gubili su, stizali i u foto finišu petog seta izgubili. Osvojen je bod, a mogla su i dva. OK Split-OK Centrometal 2:3